هتل مردان پالاس آنتالیا

هتل لوکس ومجلل پنج ستاره مردان انتالیا به صورت شبانه روزی وباخدمات ویژه وامکانات استاندارد پذیرای شما مهمانان عزیز می باشد. این هتل گرانترین و لوکس ترین هتل در منطقه اروپا و مدیترانه محسوب میشود. این هتل دارای ۵۴۶ اتاق میباشد. اتاق هتل خیلی شیک و با سلیقه است اتاق های این هتل دارای بالکنی رو به کوهستان تائوروس، دریای مدیترانه یا استخر عظیم هتل می باشند. همچنین در اتاق های هتل مردان آنتالیا تهویه هوا و چراغ های آن با کنترل از راه دور کار می کنند.معماری ان برگرفته ازسرای دولماباچه ( در شهر استانبول ) با هنر دوره عثمانی ساخته شده از طلا -پل گالاتا برگرفته از طرح داوینچی و برج مایدن می باشد . این هتل مجلل دارای یکی از بزرگ ترین استخرهای قاره ی اروپا است .میهمانان می توانند دراین استخر هتل به آب تنی بپردازندولحظاتی خوش را برای خود رقم بزنند.این هتل دارای هشت رستوران مجلل می باشد که انواع غذاهای روسی، فرانسوی، تایلندی، ژاپنی و مدیترانه ای به علاقه مندان ارائه مي دهد. به دلیل مجلل بودن بیش از اندازه این هتل از هتل های خلوت در آنتالیا است و به همین خاطر برای زوج های جوان که در ماه عسل هستند یا به دنبال سفری رومانتیک هستند و نیز برای افراد میانسال که به دنبال آرامش قصد سفر کرده اند بسیار مکان مناسبی است. مرکز آنتالیا حدود ۱۵ کیلومتر با هتل فاصله دارد و با ماشین در عرض ۲۰ دقیقه به آنجا خواهید رسید.

یک بررسی جدید به تاریخ مهر ماه از هتل مردان پالاس آنتالیا

یکی دیگر از هتل های خوب پنج ستاره آنتالیا,هتل ماردن پالاس آنتالیا می باشد .این هتل بزرگ با نمای متفاوت و خیلی زیبا یکی از بیاد ماندنی ترین هتل هایی برای شما می شود اگر برای اقامت در آنتالیا انتخاب کنید ,زیرا نمای این هتل برگرفته از سه مکان معروفی می باشد که ساخته شده است .

اگر می خواهید در هتل رویایی و بی نظیر اقامت داشته باشید ,هتل ماردن پالاس گزینه مناسب می باشد,.آبنماهای زیبای هتل هم از زبیایی های هتل به حساب می آید که بدون نام نبردن نمی شود از این آبنمای زیبا گذشت.

این هتل در فاصله ۲۰ کیلومتری از مرکز شهر آنتالیا قرار دارد و همچنین در ساحل لارا می باشد و همچنین فاصله ی هتل تا فرودگاه حدود ۱۵ کیلومتر می باشد.

اتاق های بزرگ و سوئیت های این هتل که با لوسترهای بلورین ، رنگ آمیزی غنی و منسوجات لوکس تزیین شده است بسیار زیبا و قشنگ می باشد,اتاق های هتل با بهترین امکانات رفاهی مجهز می باشد که مهمانان به راحتی در آسایش باشند در طول اقامت هیچ کمبودی در اتاق حس نکنند.

امکانات تفریحی و سرگرمی هتل Mardan Palace بسیار زیاد و مناسب می باشد از جمله سرگرمی های مفید این هتل وجود سینما در هتل می باشد که شما عصر ها اگر برنامه خاصی ندارید می توانید بروید به سینما ی هتل و از آن استفاده کنند,وجود باشگاه بدنسازی که مجهز به تمامی امکانات بدنسازی می باشد و برای کودکان شما هم سرگرمی های ایجاد کرده اند ماننده کلوپ کودک واستخرکودکان باسرسره های آبی که بتوانند به راحتی سرگرم باشند.

رستوران های هتل مردان پالاس آنتالیا که تعداد آن ۸ رستوران می باشد هم که انواع غذاهای در این رستوران ها تهیه می شود مانند غذاهای روسی در یک رستوران و همچنین رستوران با غذای ژاپنی و ایتالیایی و فرانسوی و آمریکایی و همچنین رستوران ساحل این هتل.

وجود استخر بزرگ این هتل که خود در جهان بی نظیر می باشد ,این استخر رو باز که مانندیک خیابان آبی دورتادورهتل می باشد و همچنین وجود حمام ترکی و سرگرمی های دیگر هتل ماننده:تنیس و سالن ورزشی و همچنین بدمینتون…

امکانات و تفریحات ماننده:صبحانه,نهار و شام,بدنسازی و سینما در هتل رایگان می باشد برای مهمانان.

آدرس هتل ماردن پالاس : آنتالیا ساحل کندو – hotel mardan palace

مطالب مرتبط