هتل جو ماریوت آنکارا

هتل جو ماریوت از موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی برخوردار است. خدمات کارکنان متعهد و حرفه ای هتل موجب شده تا هتل به هدف نهایی تمام گردشگران تبدیل شود. اگر به ترکیه سفر می کنید و اگر از تور ترکیه و آنکارا استفاده می کنید با رزرو هتل جو ماریوت سفر خود را خاطره انگیز کنید.
هتل جو ماریوت آنکارا (JW Marriott Hotel Ankara) در مرکز پایتخت سیاسی ترکیه واقع شده است. این هتل ۵ ستاره دارای بزرگترین مرکز کنفرانس شهر آنکارا می باشد. در طبقه ۲۲ هتل یک بار منحصر به فرد به نام Skye Vue وجود دارد که دارای منظره تماشایی از شهر آنکارا می باشد و کوکتل های فوق العاده ارائه می دهد.
هتل جو ماریوت دارای ۴۱۳ اتاق می باشد. کارکنان هتل شبانه روز آماده پذیرایی و ارائه خدمات به مهمانان محترم می باشند تا شرایط رفاه مهمانان هتل را فراهم کنند. هتل جو ماریوت همیشه آماده پذیرایی مهمانان شما در سالن های مختلف هتل است. هتل ۵٫۳ کیلومتر از مسجد Kocatepe و ۴ کیلومتر از Anıtkabir فاصله دارد.

 


امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ ، استخر روباز ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، حمام ترکی و بخار ، حمام ترکی ، استخر سر پوشیده ، استخر سرپوشیده (فصلی) ، استخر سرپوشیده (تمام فصل) می باشد.یک صرافی نیز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز برای مهمانان تجاری مهیا می باشد.شما نیز می توانید از خدمات زیبایی آرایشگاه هتل استفاده کنید.می توانید با خدمات ماساژ موجود در هتل جو ماریوت از ریلکسیشن لذت برید و همچنین برای رفع خستگی از سونای گرم و خشک در هتل استفاده کنید.
از جمله خدماتی که این هتل جهت رفاه مهمانان و گردشگران تور آنکارا ارائه می دهد عبارتند از: خدمات کپی و ارسال فکس ، خدمات ATM ، ارائه خبرنامه ،سرویس ایاب و ذهاب(مشمول هزینه) ، خشکشویی و کرایه اتومبیل. در هر زمان که بخواهید خدمات نظافت اتاق انجام می شود.

مطالب مرتبط