هتل تاتلیسس کوش آداسی

هتل های کوش آداسی ترکیه هتل تاتلیسس 

چشم انداز فريبنده اي از غروب آفتاب و مناظر طبيعي کوش آداسی را در هتل تاتلیسس کوش آداسی ( Hotel Tatlises Kusadasi ) که امکاناتی بی نظیر را به مهمانان ارائه می دهد می توانید بیابید . هتل تاتلیسس کوش آداسی دارای ۱۵۷ اتاق، ۴ سوئيت و ۲ اتاق مخصوص معلولين بوده و در سال ۲۰۰۶ در كوشي آداسي افتتاح گرديده است .

هتل های کوش آداسی ترکیه هتل تاتلیسس 

مراكز و جاذبه هاي توريستي کوش آداسی مانند افسوس و پرگمون در نزدیکی هتل تاتلیسس کوش آداسی واقع شده اند و این هتل با داشتن موقعیتی مناسب و همچنین فاصله ۷۰ كليومتری با فرودگاه ادنان مندرس در ازمير و۷۰۰ متر از مرکز شهر کوش آداسی مکان مناسبی برای اقامت می باشد .

هتل های کوش آداسی ترکیه هتل تاتلیسس 

همانطور که گفته شد هتل تاتلیسس کوش آداسی داراي ۱۵۷ اتاق و ۳۱۴ تخت، ۱۵۱ اتاق استاندارد، ۴ سوئيت و ۲ اتاق ويژه معلولين بوده که همه اتاقهاي هتل دارای بالكن و منظره دريا و يا استخرهستند و از امکانات قفل الکترونيکي، تهويه مطبوع مرکزي، صندوق امانات الکترونيکي، تلفن مستقيم، ميني بار، سشوآر، وان حمام و سرويس بهداشتي (در اتاقهاي استاندارد)، تلويزيون ماهواره اي، شبکه راديو، بالکن (در ۱۴۰ اتاق) و فرش بهره می برند .

هتل های کوش آداسی ترکیه هتل تاتلیسس 

امکانات ورزشي و تفريحي هتل تاتلیسس کوش آداسی شامل سالن بدنسازي، استخر شناي سرپوشيده، سونا، ماساژ، ايروبيک، حمام ترکي، ميني فوتبال، بسکتبال، واليبال می باشد که با اقامت در این هتل بی نظیر از آن بهره می برید .

هتل های کوش آداسی ترکیه هتل تاتلیسس 

هتل تاتلیسس کوش آداسی داراي يک رستوران اصلي با فضاي داخلي و خارجي می باشد که مهمانان برای صرف صبحانه، ناهار و شام به همراه انواع خوراکها لذيذ به آنجا رفته و بار Manzara و بار استخر هتل تاتلیسس کوش آداسی که انواع نوشیدنی ها را سرو می کنند پذیرای مهمانان این هتل هستند .

هتل های کوش آداسی ترکیه هتل تاتلیسس 

از سایر امکانات هتل تاتلیسس کوش آداسی خدمات پستي، مرکز خريد، خدمات لباسشويي، پزشک، پرستار کودک،خشکشويي ميباشد.

مطالب مرتبط