هتل سلطان سیده آنتالیا

هتل ۵ ستاره سلطان سیده در سال ۲۰۰۸ در منطقه سیده در شهر آنتالیا افتتاح شد همچنین این هتل مجلل در سال ۲۰۱۰ مورد بازسازی مجدد قرار گرفته است. هتل در فاصله ۵۶ کیلومتری فرودگاه آنتالیا واقع شده است.هتل سلطان سیده ۱۲ کیلومتر تا مرکز شهر Manavgat فاصله دارد.همچنین هتل تا ساحل اختصاصی خود حدود ۲۰۰ متر فاصله دارد.

هتل سلطان سیده دارای اتاق های استاندارد ، خانوادگی ، سوئیت ، اتاق پاک و بدون سیگار و اتاق های ضد صدا می باشد . طراحی اتاق‌ها به سبک مدرن و با چیدمانی زیبا می‌باشند. مبلمانی راحت ، نور کافی و پنچره هایی رو به مناظر شهر از ویژگی های این اتاق های مدرن است . اما امکانات ویژه ای که در اتاق ها به گردشگران عرضه می شود شامل : حمام لوکس مجهز به وان ، سشوار ، سیستم برودتی و گرمایش عالی ، روزنامه ، گاوصندوق ، ، تلویزیون ال سی دی ماهواره ای ، تلفن ، مینی بار و سیستم تهویه مطبوع می باشد. خدمات دوستانه کارکنان موجب شده تا هتل گزینه ایده آل شما باشد. هتل دارای ۱ رستوران اصلی و ۳ رستوران آلاکارته می باشد که استفاده از آنها با رزرو قبلی امکان پذیر است. در کافه های هتل سلطان سیده انواع نوشیدنی های محلی و بین المللی سرو می‌شود.

 

در هتل سلطان سیده تفریحاتی چون واترپلو، والیبال ساحلی، بوچیا، ایروبیک، دارت، تنیس روی میز، زمین تنیس و استخرهای شنا برای مهمانان آماده می باشد.در مرکز Spa هتل خدماتی چون سونا، باشگاه بدن سازی، ماساژ، استخر، خدمات زیبایی و حمام ترکی قابل استفاده اند.برای کودکان نیز باشگاه کودک و دیسکوی کودکان در نظر گرفته شده است.بهترین خدمات و سرویس دهی در این هتل توسط زبده ترین نیروهای خدماتی ، به گردشگران تور آنتالیا ارائه شده و در کم ترین زمان ممکن به امور میهمانان رسیدگی می شود .

مطالب مرتبط