هتل ککامان ازمیر

هتل ککامان از هتل های ۳ ستاره ازمیر می باشد که با برخورداری از موقعیت عالی جغرافیایی امکان دسترسی به جاذبه های توریستی و همچنین مکان های حمل و نقل عمومی را آسان ساخته است. از هتل ککامان تا ایستگاه مترو Kemer 2 دقیقه پیاده فاصله می باشد همچنین موزه باستان شناسی ازمیر در ۷۰۰ متری هتل واقع شده است برای رفتن به فرودگاه بین المللی Adnan Menderes ومترو به ترتیب با ۲۵ و ۲۰ دقیقه رانندگی می توان به آنجا رسید. هتل ککامان دارای اتاق های مجلل ۱ تخته ،۲ تخته و سوئیت های خانوادگی است که با طراحی شیک و مدرن، پذیرای میهمانان و گردشگران تورازمیر می باشد،اتاق ها همگی در اندازه های مناسب ومتنوع  از امکانات کامل ولوکس برخوردار می باشند. تمامی اتاق ها دارای حمام ، سیستم تهویه هوا، سشوار، تلویزیون ال سی دی ، یخچال ، صندوق امانات، تلفن،بالکن،مینی بار ، روم سرویس۲۴ ساعته و اتاق های ضد صدا می باشد. مهمانان هتل ککامان می توانند در این اتاق های مجهز و تمیز به دور از هر گونه مزاحمتی به استراحت بپردازند. برخی از اتاق ها ، از پنجره بزرگ قدی با چشم انداز شهر ازمیر، برخوردار می باشند.
از سویی دیگردر رستوران هتل ککامان ،انواع غذاهای بین المللی آماده شده است و کافیست کمی با منو ها سرو کار داشته باشید و غذا های مورد علاقه تان را انتخاب کنید. از تدابیری که هتل برای آسایش گردشگران در نظر گرفته می توان به تراسفر رایگان فرودگاهی و کرایه اتومبیل اشاره نمود.

این هتل ۳ ستاره ، اتاق ضیافت و ملاقات مجهز به تجهیزات فنی را در اختیار علاقه مندان قرار داده است. کادر هتل می کوشد تا مراسم به خوبی برگزار شوند. هتل ککامان هر آنچه یک توریست یا یک بیزنس من ، می خواهد را داراست.جهت تهیه ارز می توانید به صرافی موجود در هتل مراجعه کنید. خدمه وکارکنان پذیرش هتل به صورت ۲۴ ساعت شبانه روز آماده سرویس دهی به مهمانان و گردشگران می باشند.

مطالب مرتبط