هتل هنیمون مارماریس

ما ایرانی ها سفر به ترکیه را جز بهترین انتخاب های خود برای سفر به خارج از کشور قرار می دهیم. یکی از شهر های توریست پذیر ترکیه که با معرفی جاذبه های این شهر اشتیاق بیشتری نسبت به سفر به ترکیه را در ما ایجاد می کند شهر مارماریس ترکیه می باشد. هتل هنیمون ، هتلی ۴ ستاره ، مجلل و باشکوه است که دارای بهترین موقعیت از حیث دسترسی به جاذبه های تاریخی وتفریحی ، سرگرمی می باشد . هتل هنیمون تنها ۵ دقیقه به صورت پیاده با پارک آبی رویایی و جذاب شهر فاصله دارد همچنین این هتل دارای ساحل اختصاصی نیز می باشد. هتل هنیمون دارای اتاق های ۱ تخته ،۲ تخته ، اتاق های خانوادگی ، وهمچنین سوئیت مخصوص تازه عروس می باشد که با طراحی شیک و مدرن ، پذیرای میهمانان و گردشگران تور مارماریس می باشد،اتاق ها همگی در اندازه های مناسب ومتنوع  از امکانات کامل ولوکس برخوردار می باشند. تمامی اتاق ها دارای حمام ، سیستم تهویه ، سشوار، تلویزیون ال سی دی ، یخچال ، صندوق امانات، تلفن،بالکن، بار و روم سرویس۲۴ ساعته می باشد. میهمانان هتل هنیمون می توانند در این اتاق های مجهز و تمیز به دور از هر گونه مزاحمتی به استراحت بپردازند. پرسنل آموزش دیده هتل به صورت شبانه روز  آماده سرویس دهی به میهمانان و گردشگران می باشند.


میهمانان می توانند جهت تهیه ارز به صرافی موجود در هتل هنیمون مراجعه کنند. در باغ سرسبز هتل قدم بزنید و از زیبایی های آن لذت ببرید. ميهمانان می توانند در فعاليت هايی نظير بيليارد شرکت کنند.
هتل هنیمونخدمات دیگری مانند خشکشویی ، خدمات تورها ، فکس و کپی ،خدمات تهیه بلیط و کرایه اتومبیل به میهمانان ارائه می دهد.

مطالب مرتبط