هتل گرند بلو اسکای اینترنشنال کوش آداسی

 

هتل های کوش آداسی ترکیه

در حاشیه ی خط ساحلی دریای اژه در کنار مناظر شگفت انگیز دریا از اقامت در هتل گرند بلو اسکای اینترنشنال کوش آداسی ( Hotel Grand Blue Sky International Kusadasi ) واقع در شهر Aydin ، در ساحل Ladies و در ۳ کیلومتری مرکز شهر کوش آداسی لذت ببرید .

هتل های کوش آداسی ترکیه

موقعیت عالی هتل گرند بلو اسکای اینترنشنال کوش آداسی و ارائه امکانات بی نظیر اقامتی و تفریحی از سوی هتل آن را به یکی از بهترین گزینه های انتخابی اقامت و سفر به کوش آداسی ترکیه تبدیل کرده است .

 

امکانات رفاهی و تفریحی در کنار ساحل اختصاصی و گسترده هتل گرند بلو اسکای اینترنشنال کوش آداسی سفری عالی را برای شما می سازد .

 

از امکانات رفاهی و تفریحی هتل گرند بلو اسکای اینترنشنال کوش آداسی می توان به استخرهای متعدد سرپوشیده و سرباز به همراه تخت های آفتابگیری ، ماساژ ، سونا ، سولاریوم ، حمام ترکی و بخار ، تنیس ، مرکز بدنسازی ، بیلیارد ، پینگ پنگ ، بازی دارت ، موج سواری ، مدرسه شیرجه ، ۲ زمین تنیس ، یک حمام سنتی ، قایقرانی با کانو ، تفریحات شبانه و کلوپ کودکان با مدیریت یک تیم حرفه ای و سرگرم کننده اشاره کرد .

اتاق های هتل گرند بلو اسکای اینترنشنال کوش آداسی به تراس با چشم انداز دریا ، اینترنت رایگان، تلویزیون با گیرنده ماهواره، حمام اختصاصی با کلیه لوازم و مینی تریا ، بالکن ، تهویه ، گاوصندوق و … مجهز می باشند .

 

هتل گرند بلو اسکای اینترنشنال کوش آداسی با داشتن ۳ رستوران منو دار که هر یک انواع خوراکهای ایتالیایی، سنتی، عثمانی و دریایی سرو می کنند در خدمت مهمانان هتل می باشند .

 

شهر Kirazli و پارک ملی شبه جزیره ای Dilek از اماکن توریستی نزدیک به هتل گرند بلو اسکای اینترنشنال کوش آداسی به شمار رفته و هر دو نیم ساعت با ماشین، تا هتل فاصله دارند. پارکینگ رایگان و اختصاصی در اختیار علاقه مندان قرار داده شده است و اتوبوس های مخصوص ساحل Ladies نیز هر ۱۰ دقیقه یک بار از دروازه ی اصلی هتل عبور می کنند.

 

دیگر امکانات هتل گرند بلو اسکای اینترنشنال کوش آداسی ( Hotel Grand Blue Sky International Kusadasi ) شامل اتاق و امکانات برای معلولین ، خانه داری ، لباسشویی ، خشکشویی ، صبحانه در اتاق ، اتو کشی ، صرافی ، فروشگاه هدایا و سوغات ، کرایه ماشین ، فکس و کپی ، رستوران ، پذیرش شبانه روزی ، آسانسور ، انبار بار و چمدان ، فروشگاه در هتل ، بار ، باغ ، گرمایش می باشد .

مطالب مرتبط