هتل کالیفرنیا استانبول

هتل کالیفرنیا تنها ۲۰ دقیقه با ایستگاه راه آهن Cankurtaran و Sirkeci فاصله دارد. این هتل ۳ ستاره در نزدیکی مکان های دیدنی و تاریخی شهر از جمله مسجد سلطان احمد و موزه باستان شناسی  استانبول قرار دارد.همچنین هتل کالیفرنیا در ۴۰۰ متری بازار بزرگ  استانبول واقع شده است.برای رفتن به فرودگاه Ataturk باید ۱۳ کیلومتر را با ماشین پیمود.

این هتل ۳ ستاره دارای ۲۰ اتاق شامل ، سوئیت های خانوادگی ،اتاق های ۱ تخته ،۲ تخته و استاندارد می باشد. اتاق ها در اندازه های متفاوت وبا رنگ هایی ملایم طراحی و تزئین شده است . اتاق هایی با نور مناسب ، تراس ، پذیرایی در اتاق ، روم سرویس ۲۴ ساعته ، سیستم برودتی و حرارتی مناسب ، تهویه مطبوع ، تلویزیون ال سی دی ، ماهواره با کانال های پخش موسیقی ، امکانات اتاق VIP ، مینی بار ، حمام با ست کامل ، صندوق برای نگهداری اشیا گرانقیمت ، دسترسی به اینترنت پر سرعت  و میز کار ، تنها بخشی از امکانات اتاق های هتل کالیفرنیا می باشد. خدمه مهربان و با دقت هتل، به صورت شبانه روز آماده خدمت رسانی می باشند.

از جمله خدماتی که هتل کالیفرنیا ارائه می دهد می توان به اتو کشی ، پذیرش و ترخیص خصوصی ، ترانسفر فرودگاه ، خانه داری ، خشکشویی ، سرویس ایاب و ذهاب (مشمول هزینه) ، ارائه خبرنامه ،سرویس مستخدم ، فکس و کپی و کرایه اتومبیل اشاره کرد. در این هتل تحویل سریع اتاق پس از پذیرش انجام می شود.در صورتی که میخواهید ریلکس کنید تراس برای حمام آفتاب آماده است. يک صرافی نیز جهت تبدیل ارز در هتل وجود دارد .

مطالب مرتبط