هتل گرند اوزتانیک استانبول

هتل پنج ستاره گرند اوزتانیک هتل با امکانات خوب و کامل یک هتل ۴ ستاره آماده است تا در سفر به استانبول از شما پذیرایی نماید. این هتل نزدیک ایتگاه مترو و چند قدمی میدان تقسیم قرار گرفته است.  هتل گرند اوزتانیک دارای۱۹۳ اتاق، از اتاق های هتل ۳ عدد سوئیت لوکس با نمایی رو به تنگه بسفر ۳ اتاق لوکس ۸ سوئیت ۱ کینگ سوئیت  و ۲ اتاق  برای معلولین در نظر گرفته شده است. از جمله امکانات هتل می توان به سیستم تهویه‌ی مطبوع، لابی با پذیرش ٢۴ساعته، صرافی، رخت‌کن، آسانسور ، کافه، ، رستوران ا، امکانات کنفرانس ، اینترنت بی‌سیم، خدمات خشک‌شویی، سرو غذا در اتاق و پارکینگ(با هزینه اضافی) اشاره نمود.

 

اتاق های مجهر هتل دارای امکانات زیادی می باشند. از جمله این امکانات می توان  سشوار،تلفن مستقیم، حمام با وان حمام خاص، تلویزیون، مینی بار، تهویه هوا، اتصال به اینترنت مستقیم و safebox چای و امکانات قهوه و یک سبد میوه هنگام ورود به هتل را نام برد. 

 

با استفاده از امکانات استخر سرپوشیده و باشگاه ورزشی و یا حمام سنتی ترکی و خدمات ماساژ نیز می توانید نیروی تازه بیابید. رستوران های هتل انواع غذاهای ترکی و بین المللی را سرو می نمایند و اگر مایل باشید صبحانه در اتاق و ناهار بسته بندی شده در اختیار شما قرار می گیرد. 

دیگر امکاناتی که می توان به آن ها اشاره نمود شامل: پذیرش ۲۴ ساعته، میز تور،نگهداری چمدان، خشکشویی، خشک تمیز کردن، خدمات اتو، امکانات جلسه وضیافت، خدمات فکس و فتوکپی، امکانات اتاق VIP،مجموعه لباس عروس، صندوق امانت، مغازه ها،اتاق های مخصوص افراد معلول ، و فضای مخصوص سیگار

بی شک درهتل گرند اوزتانیک استانبول بهترین روزهای خود را تجربه خواهید نمود.

برای اقامت در استانبول می توانید هتل ددمان استانبول و هتل سنترال پالاس استانبول را نیز در گزینه های خود قرار دهید.

مطالب مرتبط