هتل گرند میلان استانبول

هتل گرند میلان استانبول یکی از هتل های مشهوری است که در منطقه ی مشهور آکسارای ترکیه واقع شده است. این هتل که دارای رتبه ی سه ستاره است، از موقعیت مناسب، امکانات کافی و.. برای یک اقامت موقت برخوردار است.

 

توریست ها می توانند به راحتی این هتل را رزرو کنند. گفتنی است قیمت یک اتاق دو تخته معادل ۱۸۹ هزار تومان می باشد. این هتل دارای ۱۰۰ اتاق است که در استانداردهای مختلفی ارائه شده و هر کدام دارای امکانات مناسبی می باشند.

بخش لابی هتل مکان مناسبی برای یک نشست صمیمی با توریست هایی است که با آنان آشنایی دارند چرا که هر کسی دوست ندارد دیگران را در اتاق خود راه بدهد! صرافی که در این هتل واقع است می تواند به شما در تبادل ارز کمک کند.

دوست داران وب گردی می توانند در لابی و در کلیه اتاق ها از اینترنت استفاده کنند. برای صرف غذا می توانید از رستوران هتل استفاده کنید و برای صرف یک نوشیدنی متناسب با فصل از کافی شاپ مشهور هتل استفاده کنید. افرادی که با خودرو خصوصی به این هتل سفر می کنند می توانند از پارکینگ امن آن بهره مند شوند.

۹۰۲۱۲۴۵۸۳۰۲۷

Grand Milan Hotel – Katip Kasım Mahhesi Langa Hisarı Sokak No:61/1 Aksaray

یک اتاق جلسه منظم و شیک در هتل دایر می باشد که می توانید از آن برای برگزاری جلسات کاری و مهم استفاده کنید. ترانسفر فرودگاهی نیز در هتل موجود می باشد که می توانید در این باره با متصدی هتل صحبت کنید. برای دیدار از بازار و گشت و گذار در ساحل نیز می توانید از ترنسفر های مخصوص هتل با مقصد های یاد شده استفاده کنید.

هتل از آسانسور بهره مند است. سرویس خشک شویی هتل نیز به طور ۲۴ ساعته در اختیار توریست هاست.

اتاق ها دارای امکاناتی نظیر تلویزیون و سیستم تهویه مطبوع است.

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. حسيني گفت:

    هتلي خوب . در منطقه اي دنج و ارام و بي صدا با مديريتي كاري و قابل احترام