هتل گلدن هیل استانبول

هتل گلدن هیل یکی از هتل های ۴ ستاره استانبول می باشد که بخاطر موقعیت و قیمت  مناسب مورد پسند مهمانان و گردشگران  تور استانبول می باشد. هتل گلدن هیل در یکی از مناطق قدیمی استانبول و در قلب شهر واقع شده است . این هتل در منطقه فیندیکزاده واقع شده و تنها ۱۵ دقیقه با جاذبه های گردشگری استانبول فاصله دارد.

هتل دارای رستوران و فروشگاه‌های زیبایی می باشد  و حمل و نقل عمومی نیز در مجاورت آن در دسترس است. با استفاده از حمل و نقل عمومی، تا میدان تکسیم و سرزندگی شبانه‌اش ١٠ دقیقه‌ فاصله است. فرودگاه آتاتورک نیز ١٢ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. این هتل ۴ ستاره برای اقامت خانواده ها مناسب می باشد و همچنین در فاصله‌ی ۵ دقیقه‌ای از مکان های دیدنی استانبول مثل ایاصوفیه ، کاخ توپ کاپی ، مسجد کبود ، بازار بزرگ استانبول و کاخ دولمه باغچه ،قرار گرفته است. هتل ۴ ستاره گلدن هیل استانبول دارای ۹۷ اتاق است که در صورت لزوم ظرفیت اضافه کردن تخت سوم را نیز داراست و کفپوش آن نیز موکت می باشد ، تمامی اتاق ها مجهز به بالکن ، اینترنت ، تلفن ، تلویزیون ، سرویس حمام ، سیستم حرارتی و برودتی می باشند.

هتل گلدن هیل استانبول  دارای سالن SPA می باشد. محلی که شما می توانید از لحاظ فیزیکی و روانی در آنجا آرامش پیدا کنید. در این سالن با جوی آرامش بخش و شگفت انگیز، شما می توانید با استفاده از امکانات خاص درمانی و آرامش بخشی از تمام انرژی های منفی و استرس زندگی روزمره خلاصی یابید.

امکانات هتل گلدن هیل می توان به  : سالن های کنفرانس . ویدئو . اینترنت . صرافی . آسانسور . صندلی‌های حمام آفتاب ، سالن بدنسازی . آرایشگاه . استخر سر پوشیده و … اشاره کرد.

مطالب مرتبط