هتل فور سیزن سلطان احمد استانبول

معرفی هتل های مجلل و قدیمی در استانبول

در جنوب خلیج شاخ طلایی و در مرکز قسمت قدیمی استانبول هتل ۵ ستاره فور سیزن سلطان احمد (fourSeasons Sultanahmet Hotel Istanbul ) در ۳ طبقه بنا شده است و با پذیرش ۲۴ ساعته پذیرای گردشگران استانبول ترکیه می باشد .

معرفی هتل های مجلل و قدیمی در استانبول

موقعیت مناسب هتل فور سیزن سلطان احمد و قرار گرفتن آن در قسمت قدیمی استانبول بازدید از اماکن گردشگری استانبول را برای مهمانان آسان کرده چرا که اغلب مکان های دیدنی و تاریخی استانبول از جمله مسجد آبی، مسجد ابا صوفیه و… به هتل نزدیک می باشند. فاصله این هتل تا فرودگاه بین المللی آتاترک ۱۹ کیلومتر است .

معرفی هتل های مجلل و قدیمی در استانبول

در کنار امکانات مناسبی که هتل ارائه می دهد کارکنان آن به گرمی از مهمانان استقبال و پذیرایی کرده و حتی توانایی صحبت کردن به زبان ترکی، انگلیسی و فرانسوی را دارند.

اتاق های هتل ۵ ستاره فور سیزن سلطان احمد بسیار مجلل بوده و با چیدمان به سبک ترکی تجربه واقعی از زندگی در استانبول را به مهمانان هدیه می دهند . همچنین اتاق ها دارای امکانات تلویزیون، سی دی/ دی وی دی پلیر، حمام ، سیستم گرمایشی ، روزنامه ، صبحانه در اتاق و … می باشند. مسافران تور استانبول می توانند با اقامت در این هتل لحظات آرامش بخشی را تجربه کنند.

معرفی هتل های مجلل و قدیمی در استانبول

امکانات هتل فور سیزن سلطان احمد استانبول آب گرم، ماساژ و سونا بوده و باشگاه ورزشی مجهزی نیز در هتل وجود دارد . می توانید در باغ هتل قدم بزنید و در تراس به استراحت بپردازید .

در رستوران هتل فور سیزن سلطان احمد استانبول انواع غذاها سرو شده و به درخواست مهمانان غذاهای رژیمی مخصوص نیز سرو می شود .

معرفی هتل های مجلل و قدیمی در استانبول

خدمات گردشگری برای بازدید از جاذبه های گردشگری و دیدنی استانبول از سوی هتل ارائه می شود و حتی هتل خدمات اجاره اتومبیل نیز به درخواست مهمانان در نظر گرفته است .

هتل فور سیزن سلطان احمد استانبول دارای بار ، لاندری ، خشکشویی ، اتو ، واکس ، اتاق پاک ، آسانسور و …می باشد .

مطالب مرتبط