هتل فور سیزن سلطان احمد

در محله های قدیمی استانبول و در جنوب خلیج شاخ طلایی ساختمان ۳ طبقه هتل فورن سیزن سلطان احمد خودنمایی می کند. اگر در سفر به استانبول به دنبال هتلی هستید که از فضایی سنتی برخوردار باشد این هتل ۵ ستاره انتخاب خوبی است.

این هتل در ۱۹ کیلومتری فرودگاه بین المللی آتاتورک قرار گرفته و از موقعیت مکانی مناسبی برخوردار است به خصوص برای کسانی که اهل گردشگری تاریخی هستند و به آثار باستانی علاقه دارند چرا که به راحتی و با طی فاصله ای اندک به اماکنی مانند مسجد آبی، و مسجد ایاصوفیه ومیدان اسب دوانی… می رسند.

 

دکوراسیون اتاق های این هتل به سبک ترکی طراحی شده و با وجود امکاناتی نظیر تلویزیون و سی دی و دی وی دی پلیر در اتاق می توانید هر برنامه ای را خواستید تماشا کنید. سیگار کشیدن در اتاق های هتل ممنوع است.

لذت خوردن صبحانه در اتاق هایی با چیدمان ترکی، تنها با اقامت در هتل فورن سیزن سلطان احمد نصیب شما می شود، اگر برای غذا خوردن رژیم خاصی را رعایت می کنید می توانید از رستوران هتل که دارای انواع  غذاهای رژیمی است غذا سفارش دهید.

میهمانان و مسافران میتوانند در ایوان زیبای هتل، صبحانه را صرف کنند و از تماشای منظره وسیع و زیبای مسجد کبود تا دریای مرمره لذت ببرند.

در هر ساعت شبانه روز امکان اسکان در هتل وجود دارد. و با اجاره اتومبیل از هتل می توانید خودتان راهنمای خود برای گردش در شهر باشید.اگر هم آشنایی با شهر ندارید می توانید از خدمات گردشگری هتل استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس و تراموا نزدیکی هتل واقع شده است.

گردش در باغ  و محوطه باز هتل تجربه متفاوتی از حضور در هتل های استامبول را به شما ارائه می دهد.

از سایر امکانات هتل می توان به آب گرم، ماساژ، سونا، باشگاه، بار، لاندری، خشکشویی، اتو، خدمات واکس، روزنامه، آسانسور و…اشاره کرد.

کارکنان این هتل توانایی صحبت کردن به زیان ترکی، انگلیسی و فرانسوی را دارندبنابراین در صورت آشنایی به این زبانها به راحتی می توانید نیازهای خود را با آنها در میان بگذارید.

مطالب مرتبط