هتل ایماک استانبول

هتل ایماک در قلب استانبول و در نزدیکی جاذبه های دیدنی این کلان شهر واقع شده است چنان که تنها ۱۰ دقیقه تا مکان دیدنی و تاریخی سلطان احمد از قبیل مسجد کبود و کاخ تاپکاپی فاصله دارد. همچنین برای رفتن به بازار بزرگ شهر تنها ۵ دقیقه باید پیاده روی کرد. ایستگاه مترو Sirkeci در فاصله بیسار نزدیک از هتل واقع شده است.

این هتل ۳ ستاره دارای اتاق های استاندارد ، اتاقهای خالی از حساسیت و سوئیت هایی برای همه خانواده ها که در اندازه های متفاوت وبا رنگ هایی ملایم طراحی و تزئین شده اند . اتاق ها مجهز به نور مناسب ، تراس ، پذیرایی در اتاق ، روم سرویس ۲۴ ساعته ، سیستم برودتی و حرارتی مناسب ، تهویه مطبوع ، تلویزیون ال سی دی ، ماهواره با کانال های پخش موسیقی ، مینی بار ، حمام با ست کامل ، صندوق برای نگهداری اشیا گرانقیمت  و میز کار می باشند. شيشه های دوجداره اتاق ها نيز از ورود هرگونه سر و صدا درهنگامی که شما چرت می زنيد؛ جلوگيری می کند.  در این هتل اینترنت وای فای ارائه می شود.هتل ایماک دارای رستوران باشکوهی است که صبحانه را به صورت سلف سرویس ارائه می دهد همچنین میهمانان می توانند شام خود را با سفارش از روی منو، در رستوران هتل صرف نمایند.

میهمانان می توانند در استخر سرپوشیده هتل ، به آبتنی بپردازند. کارهایتان را برای کپی وفکس میتوانید در خود هتل انجام دهید. آن دسته از مهمانان و گردشگرانی که تمایل دارند به مناطق دور تر سر بزنند می توانند از خدمات اتومبیل کرایه و دفتر گردشگری هتل استفاده نمایند. میهمانان می توانند جهت تهیه ارز به صرافی موجود در هتل مراجعه کنند.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.

به منظورتسهیل برگزاری کنفرانس ها، هتل ایماک یک مرکز اداری را به همراه خدمات منشی گری و تجهیزات عالی در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

مطالب مرتبط