دستی لوکس

یکی از گروه های فارسی زبانی که به مشاوره ایرانیانی که قصد سفر به ترکیه را دارند دستی لوکس نام دارد. این گروه به ارائه مشاوره و خدمات به گردشگران و مهمانان در هتل های معروف آنتالیا نظیر: هتل کریستال (بلک) ، هتل کریستال دلوکس کمر و هتل آلوادونا آنتالیا می پردازند.حال در این مطالب به ارائه توضیحات مختصری در رابطه با هتل های ذکر شده می پردازیم.

هتل کریستال (بلک) آنتالیا:

هتل کریستال در منطقه بلک در کنار سواحل زیبای دریای مدیترانه واقع شده است .این هتل مجلل تنها ۴۵ دقیقه با مراکز خرید شهر آنتالیا فاصله دارد همچنین برای رفتن به فرودگاه بین المللی آنتالیا ۴۰ کیلومتر راه  را باید طی کرد.این هتل ۵ ستاره دارای ۳۷۲ اتاق می باشد که از امکانات مدرن و چیدمان عالی مبلمان برخوردار می باشد.در رستوران هتل کریستال انواع غذاهای ایتالیایی و مدیترانه ای سرو می شود.همچنین مهمانان می توانند در مرکز آب گرم هتل خستگی یک روز گردش را از تن خود بیرون کنند. یکی دیگر از هتل های معروف آنتالیا هتل آدم و حوا می باشد که اقامت در آن به یاد ماندنی و جذاب خواهد بود.

هتل کریستال دلوکس کمر آنتالیا :

هتل کریستال دلوکس از دیگر هتل های پرستاره و معروف در منطقه کمر آنتالیا می باشد.این هتل ۵ ستاره دارای ۳۵۶ اتاق می باشد. تمامی اتاق ها دارای حمام ، سیستم تهویه مناسب ، سشوار، تلویزیون ، یخچال ، صندوق امانات، تلفن،بالکن،مینی بار و روم سرویس۲۴ ساعته می باشد.مهمانان می توانند در باغ های اطراف هتل قدم بزنند . خدمات افتخاری پرسنل هتل موجب شده تا هتل کریستال دلوکس گزینه ایده آل شما باشد.یکی دیگر از هتل های آنتالیا هتل کمر ریچ می باشد که انتخاب عالی برای اقامت در آنتالیا است.

هتل آلوادونا آنتالیا :

هتل آلوادونا در سال ۲۰۰۰ در کنار سواحل شنی در آنتالیا  بنا شده است این هتل لوکس و قدیمی در سال ۲۰۱۰ مجددا بازسازی شد. این هتل ۵ ستاره دارای ۴۴۷ اتاق ۱ تخته ،۲ تخته و خانوادگی می باشد .کارکنان پذیرش هتل آلوادونا ، شبانه روز پاسخگوی مسافرین می باشند. تریا و رستوران هتل با سرو انواع خوراک های ترکی و مدیترانه ای از میهمانان پذیرایی می کنند. هتل آلوادونا در ۴۰ کیلومتری فرودگاه آنتالیاقرار گرفته است.

مطالب مرتبط