هتل سی وی کی پارک بسفر استانبول

معرفی بهترین هتل های استانبول ترکیه

در قلب شهر استانبول هتل ۵ ستاره سی وی کی پارک بسفر (Cvk park Bosphorus Istanbul Hotel)که در اکتبر ۲۰۱۳ ساخته شده است قرار دارد و با چشم انداز زیبایی از دریا و باغ پذیرای گردشگران استانبول ترکیه می باشد . هتل سی وی کی پارک بسفر استانبول در فاصله ۱۵۰ متری میدان تکسیم واقع شده است و فاصله این هتل تا فرودگاه آتاتورک ۳۰ کیلومتر و تا کاخ دلمه باغچه ۵ دقیقه پیاده روی است. همچنین از محاسن هتل سی وی کی پارک بسفر استانبول نزدیکی آن به خیابان استقلال و تنگه بسفر می باشد، خیابان استقلال که از جاذبه های گردشگری شهر استانبول است و در چند متری هتل قرار دارد و در آنجا می توان رستوران ها، مغازه ها، گالری ها و موزه های بسیاری یافت.

معرفی بهترین هتل های استانبول ترکیه

مسافران تور استانبول می توانند در این هتل لوکس و مدرن لحظات خوبی را سپری کنند.

هتل سی وی کی پارک بسفر استانبول دارای ۴۳۸ اتاق می باشد که با توجه به ساختمان هتل برخی از آن ها چشم انداز زیبایی از دریا و باغ را به مهمانان ارائه میدهند . این اتاق های تمیز , شیک و بسیار لوکس می باشند و دارای امکانات تلویزیون ال سی دی، کتری برقی، وای فای رایگان و … هستند.

معرفی بهترین هتل های استانبول ترکیه

صبحانه به صورت بوفه در رستوران اصلی هتل سی وی کی پارک بسفر استانبول سرو می شود و مهمانان می توانند برای صرف غذا در وعده های نهار و شام غذا را به صورت منوی انتخابی داشته باشند .

معرفی بهترین هتل های استانبول ترکیه

امکانات رفاهی و تفریحی هتل سی وی کی پارک بسفر استانبول سونا، حمام ترکی، ماساژ، اسپا و ۲ استخر می باشد . همچنین برای علاقه مندان به فعالیت های ورزشی نیز باشگاه ورزشی مجهزی در هتل وجود دارد .

قبل از بازدید از اماکن گردشگری استانبول برنامه گردش خود را از خدمات تورهای هتل دریافت کنید و به درخواست مهمانان خدمات کرایه اتومبیل نیز در اختیارشان قرار خواهد گرفت .

معرفی بهترین هتل های استانبول ترکیه

از دیگر خدمات و امکانات هتل سی وی کی پارک بسفر استانبول می توان به اینترنت رایگان، لاندری، خشکشویی، اتوکشی، اتاق جلسه، رستوران، اجاره اتومبیل، خدمات تور، خدمات بلیت، پذیرش ۲۴ ساعته، فکس، کپی، سالن زیبایی، فروشگاه ، آسانسور و … اشاره کرد .

مطالب مرتبط