هتل کاپیتال آنکارا

 هتل کاپیتال آنکارا در مرکز آنکارا و در منطقه کانکریکاد (cankiricad)  واقع شده است از این هتل ۳ ستاره تا ایستگاه قطار فقط ۸۰۰ متر فاصله وجود دارد. هتل کاپیتال آنکارا  دارای ۵۵ اتاق اس تاندارد و سوئیت خانوادگی می باشد. اتاق های هتل کاپیتال مجهز به تخت های ارتوپدی، تهویه مطبوع ، تلویزیون ماهواره ای، مینی بار، حمام با ۲۴ ساعت آب گرم، وان و سشوار از امکانات این هتل می باشد. برای کودکان زیر ۵ سال می تواند بدون پرداخت هزینه از تخت های موجود در اتاق استفاده کرد. برای کودکان زیر ۲ سال می توان بدون پرداخت هزینه از تخت مخصوص کودکان استفاده کرد. در اتاق ها امکان وجود یک تخت اضافه ، تخت مخصوص کودک وجود دارد. رستوران هتل برای صبحانه، نهار و شام سرویس ارائه می کند و انواع غذاهای ترکی در آن سرو می شود. کارکنان هتل به زبان ترکی و انگلیسی صحبت می کنند.

از خدمات هتل کاپیتال  می توان به آسانسور، اتوشویی، فکس و کپی، پذیرش ۲۴ ساعته ،صرافخانه، اتوشویی، سیستم گرمایشی، روزنامه، کرایه اتومبیل، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری، محوطه مخصوص سیگار کشیدن اشاره کرد. هتل کاپیتال آنکارا  را می توان از هتل های مناسب آنکارا هم از نظر هزینه و هم از نظر امکانات  دانست. اقامت در این هتل خاطرات شیرینی را برایتان به همراه خواهد داشت.

 

ازامکانات ورزشی مفرح و خدمات رفاهی منحصر به فرد  هتل کاپیتال آنکارا   می توان به : استخر سر پوشیده ، ریلکسیشن با ماساژ، حمام ترکی و بخار ، سالن ورزشی پیشرفته ، زمین تنیس ، بیلیارد ، سونا و جکوزی اشاره کرد. کارکنان مهربان و با دقت هتل کاپیتال  ، آماده خدمت رسانی می باشند .

مطالب مرتبط