هتل بلوهیمل آنتالیا

هتل ۴ ستاره بلوهمیل در منطقه کمر شهر آنتالیا ترکیه واقع شده است.کمر یک منطقه توریستی ساحلی با سواحل سنگ ریزه ای است. برای کسانی که به آنتالیا سفر می کنند منطقه کمر گزینه فوق العاده است. وجود امکانات و سرگرمی های متنوع و بازرها و امکانات ورزشی در کنار بقایای تاریخی(از جمله دروازه هادریان از آثار تاریخی زمان رومیان باستان) گردشگران زیادی را جذب این ناحیه کرده.

اتاق های ۲ تخته،۳تخته و حتی اتاق های خانوادگی هتل برای خانواده های با جمعیت متفاوت انتخاب مناسبی است.اتاق ها دارای امکانات خوبی است.داشتن حمام ،بالکن،تلویزیون ماهواره ای و مینی بار، گاو صندوق و سرویس روم ۲۴ ساعته از جمله امکانات هر اتاق است.

با ورزش کردن در سالن های ماساژ و بدن سازی به پرورش اندام بپردازید و با شنا کردن در استخر هتل به شادابی و طراوت خود کمک کنید.سونا و جکوزی هم انتخاب های خوبی برای پر کردن اوقات حضورتان در هتل خواهد بود. از فروشگا های هتل می توانید مایحتاج خود را تهیه کنید و از رستوران آن سفارش غذا بدهید.

بخش سونا و جکوزی هتل از پر تردد ترین مکان های این هتل می باشد. سالن ماساژ این خدمات را به صورت علمی ارائه می کند. برای برگزاری جلسات متعدد می توانید از سالن کنفرانس هتل ۴ ستاره استفاده کنید و جلسه ای عالی داشته باشید. از طرفی صرافی هتل هم مکان مناسب و امنی برای تبادلات ارزی شماست!

آدرس: Merkez Mah. Huzur Cad. No:4 Camyuva Kemer, Camyuva, 07990 Kemer, Turkey

 

 

مطالب مرتبط