هتل امیرا استانبول

هتل های استانبول ترکیه

در قلب شهر استانبول و در چند قدمی منطقه‌ی سلطان‌احمد (Sultanahmet)هتل امیرا قرار داشته که این هتلِ تازه ‌تأسیس و خوش‌ساخت با ارائه امکانات عالی پذیرای گردشگران تور استانبول می باشد .

هتل های استانبول ترکیه

ایستگاه تراموای سطان‌احمد (Sultanahmet) حدود ۷۰۰ متر و فرودگاه بین‌المللی آتاتورک ۱۵ کیلومتر با هتل امیرا استانبول فاصله دارند.

هتل های استانبول ترکیه

هتل امیرا استانبول دارای ۳۵ اتاق بوده که ۱۶ عدد از این اتاق ها استاندارد و ۱۴ عدد از آن ها لوکس می باشند و این اتاق ها بین ۲۵ تا  ۴۵ مترمربع بزرگی دارند و مجهز به تمامی امکانات رفاهی می باشند .

هتل های استانبول ترکیه

از امکانات این اتاق های راحت و تمیز می توان به تخت‌خواب کینگ‌سایز یا تخت دو‌ نفره، لوازم تهیه‌ی چای و قهوه، تلویزیون LCD و حمام همراه با جکوزی یا دوش ، سشوار، اینترنت بیسیم ، دمپایی داخل اتاق ، سرویش بهداشتی ، پایه‌ی گوشی آیفون (iPhone) و … اشاره کرد .

هتل های استانبول ترکیه

مهمانان می توانند از مجموعه‌ی ورزشی هتل امیرا استانبول که شامل سالن بدنسازی، جکوزی، سونا و خدمات ماساژ (و البته همه با پرداخت هزینه‌ی اضافی) می شود بهره ببرند و خدمات نگهداری کودکان هتل اقامت را برای والدین آسان ساخته است .

هتل های استانبول ترکیه

صبحانه به صورت بوفه سرو شده و ناهار و شام را می‌توانید از منوی انتخابی سفارش دهید حتی یک رستوران و تراس هم روی بام با چشم‌اندازی دیدنی برای صرف غذا وجود دارد . اگر به مطالعه علاقه دارید کتابخانه‌ای با مجموعه‌ای غنی از کتاب‌های دستچین شده در هتل امیرا استانبول برایتان مهیا شده است .

هتل های استانبول ترکیه

هتل های استانبول ترکیه

یک مرکز تجاری لوکس در هتل قرار دارد و هتل مجهز به برق ضطراری، خروجی اضطراری ، پارکینگ، تاکسی سرویس در هتل ، سرویس اطفای حریق ، صرافی، صبحانه بوفه، صندوق امانات، کرایه ماشین، لابی، لاندری و … می باشد .

مطالب مرتبط