هتل آلزر استانبول

اقامت در هتلی سه ستاره و لوکس در استانبول مانند هتل آلزر با نمایش خیره کننده از مسجد آبی  و مسجد ایاصوفیه از روی تراس پشت بام هتل می تواند برای شما خاطرات خوشی را به همراه داشته باشد.  

 

این هتل با دارا بودن موقعیتی فوق العاده در استانبول  یک ساختمان ۶ طبقه اصلی دارد و ۲۲ اتاق استاندارد، که نزدیکی به مراکز خرید و رستوران ها از مزایای آن محسوب می شود. یک ایستگاه‌ حمل و نقل عمومی در فاصله‌ی ۵٠ متری هتل آلرز واقع شده است.

امکانات خوب هتل می تواند شما را برای انتخاب آن ترغیب نماید. از جمله این امکانات می توان لابی با پذیرش ٢۴ساعته، صندوق امانات، صرافی، رخت‌کن، آسانسور، خدمات پزشکی، خشک‌شویی ، سرو غذا در اتاق با (هزینه اضافی) ،رستوران ، اینترنت بی‌سیم و پارکینگرا نام برد.

اتاق های لوکس هتل آلزر دارای امکاناتی نظیر خط تلفن مستقیم بین‌المللی،تلویزیون ماهواره‌ای، اینترنت بی‌سیم، گاو‌صندوق دیجیتالی، مینی‌بار،سیستم تهویه‌‌ی مطبوع مجزا، سیستم گرمایش مرکزی، حمام وسشوار می باشند. هنگام صرف صبحانه و دیگر وعده ها می توانید در تراس از چشم انداز های مسجد آبی و دریای مرمره لذت ببرید. هتل آلزر روبروی مسجد کبود واقع شده است.

در هتل آلزر می توانید از خدمات دیگری مانند اجاره دوچرخه،گردش و اسراحت در باغ،شاتل فرودگاه، اکسپرس چک،نگهداری از کودکان، خشکشویی، خشک تمیز کردن، خدمات اتو، صندوق امانات و … استفاده نمایید. 

برای اقامت در شهر زیبا و دیدنی استانبول می توانید هتل های گرند اوزتانیک و آل سیزن  را نیز انتخاب نمایید. می توانید اطلاعات ایت هتل ها را صفحات مربوط به آن ها در سایت مشاهده نمایید.
مطالب مرتبط