هتل آلمینا استانبول

اگر برای اقامت خود در استانبول می خواهید یک هتل چهار ستاره را انتخاب نمایید یک پیشنهاد ما به شما هتل آلمینا استانبول می باشد. این هتل فقط چند دقیقه پیاده روی از مسجد کبود ومسجد ایاصوفیه فاصله دارد. تنها ٨ دقیقه با پیاده روی می توان به رستوران‌ها،باشگاه های تفریحی  و فروشگاه‌های زیادی رسید. هتل آلمینا دارای مجموعا ۲۹ اتاق می باشد که دارای امکانات عالی هستند. از جمله این امکانات جمله دسترسی رایگان به اینترنت بی سیم ، تلویزیون های ماهواره ای،حمام اختصاصی با دوش،سشوار، خط تلفن مستقیم،،گاوصندوق، مینی‌بار و تخت‌های دونفره با رخت‌خواب و بالش‌های طبی  می باشد. هتل دارای انواع اتاق ها  از یک تخته گرفته تا اتاق خانواده می باشد. 

در نزدیکی هتل یک ایستگاه حمل نقل عمومی قرار دارد و با چند دقیقه پیاده روی می توانید به مکان های دیدنی مانند مسجد ایاصوفیه ، مسجد کبود ، کلیسای جامع ، کاخ توپکاپی و پارک گلحانه برسید.

با استفاده از امکانات حمام ترکی، سونای خشک، اتاق بخار و سالن استراحت می توانید تجدید نیرو کزده و از سفر خود لذت ببرید. صبحانه را به صورت بوفه باز صرف می کنید و در رستوران لوکس هتل ناهار شام متوع برای خود سفارش می دهید.

از دیگز امکانات این هتل فوق العاده می توان خدمات اتاق، خدمات شاتل و شاتل فرودگاه (هزینه اضافه )، تبدیل ارز، میز تور، خدمات بلیت، ذخیره سازی به چمدان، خدمات نگهداری از کودکان، خشکشویی، خشک تمیز کردن، خدمات اتو،تمیز کردن کفش، روزنامه،صندوق امانات، آسانسور،اتاق عایق صداو را نام برد.

بدون تردید در هتل آلمینا روزهای خوش یدر انتظار شماست.

دیگر گزینه هایی که برای اقامت در استانبول به شما پیشنهاد می شود هتل آلزر و هتل نیدیا استانبول می باشند.


مطالب مرتبط