هتل آلفین آنکارا

هتل ۳ستاره  آلفین  آنکارا آمیزه ای از راحتی، زیبایی و میهمان نوازی به میهمانان ارائه می دهد. فضای داخلی هتل، با سلیقه تزئین و به محل مناسبی جهت استراحت مهمانان تبدیل شده است. خدمات دوستانه کارکنان موجب شده تا هتل سه ستاره  آلفین  آنکارا گزینه ایده آل شما باشد. اتاق های هتل آلفین  آنکارا با طراحی شیک و مدرن, پذیرای مهمانان و گردشگران تور آنکارا است ،اتاق ها همگی در اندازه های مختلف ومتنوع از امکانات کامل ولوکس برخوردار می باشند. تمامی اتاق ها دارای حمام ، سیستم تهویه هوا، سشوار، تلویزیون، تلفن،بالکن،مینی بار، اينترنت در واحد و روم سرویس۲۴ ساعته می باشد همچنین صرف صبحانه در اتاق و خدمات خانه داری ،چايخانه سنتی، چايخانه در بام هتل برای مهمانان امکان پذیر می باشد. در هتل آلفین  آنکارا غذاها و نوشیدنی ها با کیفیت بسیار عالی در تمام ۲۴ ساعت روز سرو می شوند.

سالن کنفرانس منحصر به فرد با اتاق های مالاقات در اندازه های مختلف می باشد که محل مناسبی برای سازمان های خصوصی و یا جلسات کاری و اداری می باشد. میهمانان می توانند در باشگاه سلامت و با استفاده از سونا، حمام های ترکی ، جکوزی و خدمات ماساژ، استرس و خستگی را از تن بدر کرده و به استراحت بپردازند.

از امکانات تفریحی ورزشی هتل آلفین  آنکارا ، می توان به یک مرکز آب گرم ، سالن بازی کودکان ،سالن بدنسازی ،بیلیارد، بولینگ ، تنیس ، پارك كودكان، ورزش های آبی و یک ورزشگاه کاملا مجهز اشاره کرد.

مطالب مرتبط