ویزای انگلیس ، ویزای توریستی انگلستان

ویزای توریستی کشور انگلستان به افرادی تعلق می‌گیرد که فقط قصد گردش و تفریح یا دیدار با خانواده می‌خواهند به این کشور سفر کنند.
اولین مرحله برای درخواست روادید هر کشوری، تکمیل فرم تقاضای روادید است.فرم تقاضای ویزای انگلستان را لازم است که به صورت آنلاین در وب‌سایت اینترنتی کنسول‌گری تکمیل کنید.

بعد از انجام کار های انلاین ، ایمیلی در مورد وقت ملاقات تعیین‌شده، به صورت خودکار به نشانی اینترنتی که در زمان تکمیل فرم وارد کرده‌اید ارسال خواهد شد.

دوستان عزیز توجه داشته باشند که:در زمان ملاقات تعیین‌شده حضور متقاضی جهت ارائه مدارک و پرداخت هزینه‌ی ویزا انگلستان تو انجام انگشت‌نگاری ضروری است.

آدرس سفارت بریتانیا در تهران: خیابان فردوسی، شماره ١٩٨.

ساعات کاری این سفارت خانه:از روز یک شنبه تا پنج شنبه از ساعات ۷ صبح تا ۱۴ ظهر

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا انگلستان :

۱-شناسنامه ایرانی

۲-گذرنامه

*اعتبار گذرنامه باید حداقل دو ماه بیشتر از تاریخ خاتمه‌ی اعتبار ویزای درخواستی باشد.*

۳-کلیه مدارک پشتیبانی کننده شخصی

مانند اسناد مالکیت، مدارک مربوط به اشتغال، صورت‌حساب‌های بانکی، دفترچه‌های پس‌انداز و کلیه‌ی سپرده‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت بانکی.

۴-کلیه مدارک پشتیبانی کننده میزبان

در صورتی که برای سفر به کشور انگلیس دعوت‌نامه دارید  لازم است مدارکی را که نشان‌دهنده‌ی‌ وضعیت مالی و وضعیت مهاجرت فرستنده‌ی دعوت‌نامه باشد در زمان ملاقات همراه داشته باشید.

_________________________________

اصل مدارک و گذرنامه‌ شما به همراه کپی‌ آن‌ها در بخش روادید سفارت خواهد ماند و بابت آن به شما رسیدی تحویل داده میشود. بعد از صدور ویزا، مدارک اصلی به متقاضی برگردانده می‌شود. بررسی مدارک به منظور صدور ویزا ممکن است تا ٢٠ روز کاری زمان بخواهد. بنابراین برای برنامه‌ریزی تاریخ سفرتان این نکته را به خاطر داشته باشید.

_________________________________

اگر میخواهید خانوادگی سفر کنید دوستان عزیز باید توجه داشته باشند که: فرم تقاضای روادید باید برای هر کدام از متقاضیان به صورت جداگانه تکمیل شود.

 

مطالب مرتبط