سفر به مکان‌های دیدنی و تفریحی جهان با هزینه کم

اگر شما قصد گردش و تفريح به مکان هاي ديدني و حماسي در خارج از کشور داريد و قصد هزينه زياد نداريد با ما همراه باشيد تا چند مکان و ديدني و تفريحي در جهان که هزينه سفر به اين شهرها زياد نمي باشد معرفي کنيم:

۱٫استرالياي غربي:

سفر به اين منطقه به دليل ارزش دلار استرليا مناسب براي شما مي باشد ,خصوصا سفر به منطقه کيمبرلي از جمله تنگه‌ي بل و کنسرت هاي زيبايي که در اين منطقه برگزار مي شود و شما مي توانيد در اين کنسرت ها شرکت کنيد و اين برنامه ها لذت ببريد.

۲٫ سواحل کارائيب کاستاريکا:

سفر به سواحل ناشناخته کارائيب کاستاريکا بسيار کمتر از سفر به اقيانوس ارام مي باشد ,تفريحات و زيبايي خاصي اين سواحل دارد که شما مي توانيد در کاستاريکا تجربه کنيد.

۳٫ تيمور شرقی :

سفر به اين منطقه با وجود ساحل زيبا که آلونک هاي خوبي در کنار ساحل و همچنين مهمان‌خانه هاي کوهي و عجايب زيادي که در اين منطقه وجود دارد و فرهنگ خوب تيمور شرقي دارند مي توانيد لذت تفريح را در کنار ساحل و کوهستان را تجربه کنيد.

۴٫ گاليسيا، اسپانيا:

اگر بخواهيم براي شما يک مکان ديدني و حماسي تک معروفي کنيم گاليسيا مي باشد که سفر به اين منطقه براي شما هزينه زيادي در پي ندارد و براي گردشگران ارزان ترين مکان مي باشد.

۵٫ شهر کبک در مشرق کانادا:

اگر شما مي خواهيد بليط اروپا يا با تور به اروپا سفر کنيد و هزينه آن براي شما زياد مي باشد مي توانيد سفر به اين شهر کانادا برنامه ريزي کنيد با هزينه کمتر از تور اروپا به منطقه ديدني که در ميراث جهاني يونسکو مي باشد و قلعه‌ها، خيابان‌هاي سنگ فرشي بسيار ديدني دارد .

۶٫بوسني و هرزگوين:

اگر دوست داريد به سفر خارجي کم هزينه برويد ما براي شما بوسني و هرزگوين (جواهر اروپا ) پيشنهاد مي دهيم در اين سفر مي توانيد انواع تفريحات دريايي ماننده اسکي و قايق سواري بر روي آب با خرج و هزينه کم اين تفريحات را انجام دهيد .همچنين مسکن و عذاهاي خوب با ارزان ترين قيمت در اين شهر براي گردشگران وجود دارد.

۷٫ آفريقاي شرقي:

شما در افريقاي شمالي مي توانيد به راحتي فيل‌ها و کرگدن‌ها را در کنيامشاهده  و قابليت ها خاص که براي گردشگران در نظر گرفته اند ,دسترسي پيدا کنيد .

۸٫ نيومکزيکو:

فستيوال بالون بين المللي فيستا در اين شهر مشهور مي باشد و همچنين پياده روي در اين شهر و همچنين آب گرم و جنگل آلپ هم براي از مناطق تفريحي براي گردشگران که به نيومکزيکو قصد سفر دارند مي باشد.

۹٫استونی:

شما مي توانيد در اين استوني هم در جنگل سرسبز استوني ديدن کنيد و هم در شهر تالين که بسيار ديدني مي باشد سر بزنيد.

مطالب مرتبط