سفر به بارسلون

ما در این پست در نظر داریم برای شما بهترین زمان سفر به بارسلون که بهترین مقصد گردشگری در اسپانیا می باشد مختصر توضیح بدهیم.سایت گردشگرها قصد دارد برای شما گردشگران و توریست ها بهترین زمان و فصول برای سفر به بارسلون راهنمایی کند,با ما همراه باشید.

بارسلون شهری بسیار زیبا و فوق العاده می باشد.این شهر که در کنار دریا در اسپانیا قرار دارد باعث شده که ماجراجویان، زوج‌ها، کسانی که جشن و مهمانی دوست دارند و عاشقان فرهنگ هستند ,به این شهر بروند و از مسیرهای خوش‌منظره پارک رنگارنگ گوئل  تا کوچه‌های باریک رمانتیک بری گوتیک و همچنین از کلوب‌های کنار ساحل تا ده‌ها کلیسای مقدس این شهر بازدید کنند.

اگر بخواهیم برای شما بازگو کنیم که چه فصلی مناسب می باشد برای سفر به بارسلون اشتباه است.چون هر فصل در بارسلون برنامه های خاصی وجود دارد.اینگونه که بهار، ماه می تا ژوئن یعنی مصادف با (۱۰ اریبهشت تا ۹ تیر) در بارسلون ایده‌آل‌ترین زمان سفر به شمار می‌آید.در این فصل دمای هوا بسیار مناسب و تقریبا بین ۱۵٫۶ تا ۲۱٫۱ درجه سانتی‌گراد، متغیر است. همچنین در این فصل زیاد مثل تابستان شلوغ نمی باشد و به راحتی می توانید به گشت و گذار خود بروید.

اما در فصل تابستان ماه جولای تا آگوست یعنی مصادف با(۱۰ تیر تا ۱۰ شهریور) در بارسلون فصل داغ گردشگران در بارسلون به شمار می‌آید.در این فصل هزینه هتل ها بسیار بالا می رود و همچنین دما، رطوبت به بالاترین درجه می رسند.

فصل پاییز، ماه سپتامبر تا دسامبر یعنی مصادف با(۱۰ شهریور تا ۱۰ دی) در بارسلون میانگین دمای بالا، ۲۱ درجه سانتی‌گراد است. همچنین در این تاریخ هزینه هتل ها و مخارج دیگر کمتر می شود.

زمستان، ماه ژانویه تا آپریل یعنی مصادف با (۱۱ دی تا ۱۰ اردیبهشت) در بارسلون فصل مناسبی برای سفری می باشد.زیرا در زمستان از شلوغی جمعیت و صف‌های طولانی پارک گوئل و کلیسای ساگرادا به‌خصوص برای عکاسی خبری نیست, تقریبا خلوت می باشد .اما دمای هوا در این فصل به ۴٫۴ و ۱۰ درجه سانتی‌گراد می رسد که نیاز به لباس های گرم دارید.

پس شما باید با وضعیت خود بهترین فصل سفر به بارسلون را انتخاب کنید.ما برای شما پیشنهاد می دهیم در اوایل بهار و پاییز به بارسلون بروید.زیرا آب و هوا بسیار دلپذیر و همچنین فستیوال‌های بسیاری در شهر برگزار می‌شود.

مطالب مرتبط