بیمه نامه مسافرتی

بسیاری از انسان ها سفر را عاملی تنها برای شاداب شدن و رفع خستگی می دانند در حالی که یک سفر می تواند گاهی صدمات جبران ناپذیری بر روی ما بگذارد و ما را برای همیشه از رفتن به مسافرت معذور بدارد. به گونه ای که خاطرات خوش یک سفر برای شما تبدیل به کابوس شود. پس در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با بیمه نامه مسافرتی آشنا سازیم.

ما حتما برای شما امیدوار هستیم سفر شما بدون خطر و با سلامتی کامل همراه باشد اما شما نیز این چاره را دارید که این خوشی را برای همراهانتان تضمین کنید و امنیت خاطر را به آنها هدیه دهید. اکثر مسافران به محض ورود به کشور های مقصدشان، با بیماری هایی روبرو می شوند و یا مشکلی که از قبل به آن مبتلا بودند اوت می کند پس لازم است به پزشک مراجعه کنند و تحت درمان قرار بگیرند.

گاهی نیز این مشکل پیش می آید که در فرودگاه به علت تاخیر و یا موارد دیگر مسافران دچار مواردی می شوند که باید پزشک آن ها را معاینه نماید پس وجود نهادی لازم است تا از پس جبران این مشکلات و حوادث غیر مترقبه بر بیاید.

در این راستا و احیای هدف مسافرت و گردشگری شرکت های بیمه ی معتبر ایرانی تصمیم گرفتند که بیمه ای را برای مسافرین در نظر گیرند تا مسافران حین سفر از امنیت خاطر بهره مند شوند. ضمن اینکه از هر گونه حادثه ای با خیال راحت عبور نمایند.

این بیمه ها هزینه های درمانی حین سفر را تامین می نمایند و حتی در صورت مفقود شدن وسایل شما، پشتیبانی این بیمه ها شما را در جست و جو برای وسایلتان یاری می رساند. پس فراموش نکنید قبل از سفر حتما تحت پوشش یکی از این بیمه ها قرار بگیرید.

ضمنا ذکر نکاتی از این بیمه نامه ها خالی از لطف نیست:

هر سفر نباید بیش از ۹۲ روز طول بکشد.

این بیمه نامه ها ۶ ماهه و ۱۲ ماهه ارائه می شوند.

در صورت بروز مشکل یا خطر باید تا ۷ روز از حادثه بیمه دهنده را مطلع کرد.

خدماتی نیز توسط این بیمه ها ارائه می شوند که مهم ترین آنها موارد زیر را شامل می شوند:

هزینه های اورژانسی و دندان پزشکی.

برگرداندن به موقع جسد متوفی به ایران.

انتقال بیماران اورژانسی و وخیم به ایران توسط هماهنگی های بیمه ای.

کمک در یافتن ابزار و بارهای مسروقه همچون چمدان ها و مدارک مسافرتی.

پرداخت کلیه هزینه های پزشکی مثل جراحی داروخانه و بیمارستان و هزینه های پزشکی.

در صورت فوت یا مشکل برای مسافرین همراه وی در کمال امنیت به ایران بازگشت داده می شود.

در پایان امیدواریم از تمامی سفر های خود لذت ببرید و هیچ گاه نیاز به این بیمه ها پیدا نکنید.

 

مطالب مرتبط