خانه / جهانگردی / برترین شهرهای گردشگری دنیا

برترین شهرهای گردشگری دنیا

پاریس

شهر عشق ، پایتخت فرانسه شهر پاریس با داشتن موزه ها و اماکن معروف و توریستی همچون برج ایفل ، کلیسای نوتردام ، موزه لوور و بسیاری اثار دیگر با جذب ۱۴٫۸ میلیون توریست از سراسر جهان در هرسال یکی از برترین شهرهای گردشگری دنیا می باشد .

Top cities in the world tourism (1)

 برترین شهرهای گردشگری دنیا

لندن

حدود ۱۴ میلیون توریست هرساله از شهر لندن انگلستان بازدید می کنند . جاذبه های اصلی گردشگری لندن پارکها و موزه های جذاب ، چشم لندن ، باغ وحش لندن ، موزه چارلز دیکنز و… می باشند و بزرگترین ساعت جهان بیگ بن یکی از جاذبه های گردشگری مهم لندن است .

Top cities in the world tourism (2)

 برترین شهرهای گردشگری دنیا

بانکوک

پر بازدیدترین شهر آسیا با ۱۰٫۲ میلیون توریست در سال پایتخت تایلند شهر بانکوک بوده که از جاذبه های اصلی گردشگری بانکوک می توان به کاخ بزرگ ، وات فو و وات آرون اشاره کرد.

Top cities in the world tourism (3)

 برترین شهرهای گردشگری دنیا

سنگاپور(پایتخت کشور سنگاپور)

مکانهای دیدنی بسیار، شهر مورد علاقه گردشگران و مرکز مالی جهان با ۹٫۸ میلیون نفر گردشگر در هر سال سنگاپور(پایتخت کشور سنگاپور) می باشد .

Top cities in the world tourism (4)

 برترین شهرهای گردشگری دنیا

کوالالامپور

پنجمین شهر توریستی جهان محل استقرار برجهای دوقولوای به عنوان بلندترین برجهای دنیا در سالهای ۱۹۹۸-۲۰۰۴ کوالالامپور است که هر ساله ۸٫۹ میلیون نفر گردشگر را جذب خود می کند .

Top cities in the world tourism (5)

 برترین شهرهای گردشگری دنیا

نیویورک

برج آزادی ، ساختمان امپایر استیت ، جزیره آلیس ، موزه هنر متروپولیتن و همچنین فضاهای سبز بسیار مانند پارکهای مرکزی و واشنگتون و… دلایلی بر ورود ۸٫۷ میلیون گردشگر در هر سال به نیویورک هستند .

Top cities in the world tourism (6)

 برترین شهرهای گردشگری دنیا

دبی

سالانه ۷٫۶ میلیون نفر گردشگر به یکی از هفت امارت ، امارات متحده عربی ، شهر دبی سفر می کنند که دبی را به توریستی ترین شهر عرب تبدیل کرده اند .

Top cities in the world tourism (7)

 برترین شهرهای گردشگری دنیا

استانبول

شهری با مکان های فوق العاده شامل مساجد زیبا ، موزه و رستوران ها و … با ۷٫۵ میلیون نفر گردشگر در سال استانبول ترکیه می باشد .

Top cities in the world tourism (8)

 برترین شهرهای گردشگری دنیا

هنگ کنگ

یکی از مراکز مهم مالی جهان با ۷ میلیون نفر گردشگر در سال با مکان های دیدنی و نواحی کوهستانی فوق العاده شهر هنگ کنگ است .

Top cities in the world tourism (9)

 برترین شهرهای گردشگری دنیا

شانگهای

سالانه ۶٫۷ میلیون نفر گردشگر به شهری در دهانه رود گنگ برای دیدن جاذبه های گردشگری همچون معبد شهر خدایان می روند که در شانگهای واقع است .

Top cities in the world tourism (10)

 برترین شهرهای گردشگری دنیا

امتیاز شما
[Total: 6 Average: 4.2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ سوال زیر را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.