عجیب ترین مکان های گردشگری دنیا

تالاب ترانک در جزایر مایکرونیزیا

یکی از محبوترین جاذبه های گردشگری که شاید از نظر بسیاری از افراد ترسناک هم باشد تالاب ترانک در جزایر مایکرونیزیا است که بخش زیادی از نیروهای نظامی ‌ارتش ژاپن شامل هواپیما ، لاشه کشتی ها واجساد در تالاب ترانک در جزایر مایکرونیزیا مدفون شده اند که کاوشگران و غواصان علاقه زیادی به این مکان دارند.

عجیب ترین مکان های گردشگری دنیا

موزه تاریخی پزشکی موتر در فیلادلفیا

اگر به اسکلت ها و استخوان ها علاقه دارید موزه  پزشکی – پاتولوژی موتر شامل تجهیزات قدیمی‌ پزشکی و نمایش اقلام زیست محیطی ، اسکلت های ترسناک وا ستخوان آویزان شده از قفسه ها و طبقات، جمجمه افراد مشهور، جسد زنی که بدنش در جایی که دفن شده تبدیل به موم شده، دوقلوهای بهم چسبیده مشهور با یک کبد مشترک، قسمتهای از بدن افراد سرشناس و همه نوع چیزهای ترسناک و عجیب همه در موزه تاریخی پزشکی موتر در فیلادلفیا برای گردشگران به نمایش گذاشته شده اند .

عجیب ترین مکان های گردشگری دنیا

مرداب مانچاک واقع در لوزیانا

مرداب ارواح یا همان مرداب مانچاک واقع در لوزیانا مکانیست که شما را از نفرین ملکه ودوو که در اوایل قرن ۲۰ به زندان فرستاده شد می ترساند . برای رفتن به مرداب مانچاک واقع در لوزیانا باید مشعل هایتان را روشن و مسیر را با کشتی بر مرداب که از درختان کهن سرو و رشته های خزه پوشیده شده اند بپمائید .

عجیب ترین مکان های گردشگری دنیا

گورستان پاریسی در فرانسه

حدود ۱۸۷ کیلومتر از بخش زیرین کل شهر فرانسه را گورستان پاریسی که سردابی شامل ظروف مخصوص نگهداری استخوان مردگان و استخوانها و اسکلتهای بسته بندی شده است را در برگرفته که در کنار این فضای ترسناک تاریخ فرانسه بر روی دیوارهایش حک شده است .

عجیب ترین مکان های گردشگری دنیا

چرنوویل در اوکراین

در شمال اوکراین شهر متروک پرپیات همان شهریست که در سال ۱۹۸۶ بدترین حادثه اتمی‌غیر نظامی‌تاریخ جهان یعنی حادثه چرنویل خانه های کارگران نیروگاه انرژی هسته ای چرنویل را از بین برد . انتشار مواد رادیو اکتیو در محیط باعث شده شهری خالی از سکنه برجای بماند .

عجیب ترین مکان های گردشگری دنیا

مطالب مرتبط