دیدنی های تفلیس و معرفی هتل

تفلیس ،پایتخت باستانی و باشکوه گرجستان است که در دو طرف رود کُر وسعت یافته و از سه طرف با کوه هایی احاطه شده است که از مکان های مورد پسند گردشگران ایرانی است،این شهر آب و هوایی مطبوع و فضایی سرسبز دارد.

از جمله جاذبه های گردشگری تفلیس می توان به کلیسای جامع تثلیث تفلیس اشاره کرد.عنوان‌های بزرگترین کلیسای ارتدکس در جهان و سومین کلیسای ارتدکس مرتفع در جهان را به خود اختصاص داده است. معماری این کلیسا آمیزه‌ای از سبک‌های سنتی معماری مذهبی گرجی در مراحل مختلفی از تاریخ است و همچنین، عناصری از معماری بیزانس را نیز در خود جای داده است.باغ گیاه‌شناسی تفلیس

این باغ زیبا با تنوع بالا و منظره در کنار دریای خود مکان آرامش بخش و خانوادگی است .انواع درختان سرسبز و زیبا و مهم تر از همه یک آبشار در محیط باغ قرار دارد . نکته جالب توجه این است  که در محوطه باغ در هیچ جا چیزی به نام زباله نمی بینید .میتوانید ساعتها در این باغ زیبا قدم بزنیدو از طبیعت دلچسب ان بهره مند شوید.

تفلیس در طول تاریخ سکونتگاه مردم مختلفی با نژاد، فرهنگ و مذاهب مختلف بوده است ولی امروزه از نظر مذهبی در شمار شهرهای مسیحی ارتدکس شرقی به حساب می‌آید.

شهر تفلیس از دیرباز به عروس شهر های آسیای میانه و قفقاز شهرت داشته وجود پارک های بی نظیر و ‏رودخانه متکواری که از وسط شهر تفلیس عبور می نماید و چشم انداز های کم نظیری در این شهر پدید آورده است . ۵ دریاچه ‏قابل شنا و قایق سواری در شهر تفلیس وجود دارد که یکی از آنها آْنقدر بزرگ است که گرجی ها آنرا دریا می نامند ، پارک آبی و از ‏همه مهمتر مجسمه های هنری و زیبایی که شهر را تبدیل به موزه سر گشوده ای نموده اند‎

.‎

هتل هالیدی این تفلیس

این هتل یک پیشنهاد ایده ال است.امکانات رفاهی هتل شامل استخر سرباز (فصلی) ، ایوان مخصوص حمام آفتاب ، ماساژ می باشد.شيشه هاي دوجداره اتاق ها نيز از ورود هرگونه سر و صدا درهنگامي که شما چرت ميزنيد؛ جلوگيري ميکند. يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.

هتل شاین پلاست

این هتل سه ستاره است ،کارکنان هتل بسیار کار ازموده هستند.برای رزرو هتل تفلیس میتوانید از سایت تراول با ما بهره بگیرید.

همچنین می توانید در ایوان مخصوص هتل، حمام آفتاب گرفته و پوست خود را برنزه کنید.

وای فای در این هتل رایگان می باشد.

هتل فاند

یکی دیگر از هتل های تفلیس،هتل فاند نام دارد . هتل فاند در شمال تفلیس، در فاصله ۳ کیلومتری از دریای تفلیس ، ۱ کیلومتری از دهکده المپیک ،۱۲ کیلومتر از مرکز ،۹ کیلومتر از فرودگاه بین المللی تفلیس واقع شده است.میتوانید بعد از خرید بلیط تفلیس و رزرو یکی از این هتل های پیشنهاد شده از سفرتان لذت ببرید.

بلیط هواپیما تفلیس

هتل پریماورا

این هتل در مرکز شهر واقع است و ۱۰ دقیقه پیاده تا خیابان روستاولی فاصله دارد.فاصله تا فرودگاه ۲۰ کیلومتر و تا ایستگاه قطار ۶ کیلومتر می باشد.

پرسنل هتل آموزش های استاندارد بین المللی را جهت برآورده نمودن آرامش شما دریافت نموده و همواره در حال ارزیابی میباشند.بلیط تفلیس را میتوانید از سایت تراول با ما تهیه کنید.

مطالب مرتبط