جاذبه های توریستی سنگاپور

در انتهای شبه جزیره مالایا یکی ازهمسایگان مالزی ، شهر سنگاپور با مساحت حدودا ۶۸۰ کیلومتر مربع واقع شده است که با وجود ۶۰۰ خط دریایی و هوایی در جهان مشهور و از نظر صنعت، تجارت، بانکداری و توریست نیز از مهمترین مکان های جهان می باشد .

جاذبه های توریستی سنگاپورکه با سفر به سنگاپور از ان لذت خواهید برد :

موزه تاریخ

آثاری از قرن ۱۴ ام که قرن کشف و احیای سنگاپور بوده در موزه تاریخ سنگاپور نگهداری می شوند و این موزه در بردارنده آداب و فرهنگ و رسوم و مذهب و… مردم سنگاپور از آغاز تا کنون است .

جاذبه های توریستی سنگاپور

محله چینی ها

یکی از بازار های معروف سنگاپور که اجناس ارزان قیمیتی از چین وارد میکند در محله چینی ها وجود دارد که محل مناسبی برای خرید و گشت و گذار است .

جاذبه های توریستی سنگاپور

باغ وحش

یکی از سر سبز ترین مکان های دیدنی سنگاپور باغ وحش این کشور با مساحت ۹۰ هکتار و در برگیرنده دو هزار گونه جانوری از سراسر دنیا می باشد که می توانید در کنار بازدید از این باغ وحش فوق العاده صبحانه تان را آنجا میل کرده و از میوه های فصلی و… که در باغ وحش وجود دارد استفاده کنید .

جاذبه های توریستی سنگاپور

دریاچه دلفین های سنتوزا

از ساعت ۱۱ تا یک و نیم بعد از ظهر برای دیدن دلفین هایی از تایلند که به سنگاپور آورده شده اند به دریاچه دلفین های سنتوزا بروید .

جاذبه های توریستی سنگاپور

اسکله کلارک

مغازه ها و مرکز فروش های قرن ۱۹ با بیش از ۵۰ مغازه و واحد فعال فروشگاهی را در اسکله کلارک سنگاپور می یابید که علاوه بر خرید مکانی بسیار دیدنی نیز می باشد .

جاذبه های توریستی سنگاپور

مطالب مرتبط