یک رستوران دریایی خلاقانه

اگر از علاقه مندان به گردشگری هستید حتما تا کنون مکان های جالب و حیرات انگیز بسیاری را دیده اید مکان هایی طبیعی و یا ساخته دست بشر که هرکدام زیبایی و جذابیت خاصی را با خود به همراه داشته است. امروز قصد داریم یکی از این مکان های جذاب را به شما معرفی نماییم با گردشگرها همراه باشید.

در دل اقیانوس هند صخره ای وجود دارد که تقریبا ۲۳ فوت از آب دریا فاصله دارد و بر فراز این صخره یک کلبه قرار گرفته است که به نظر متروکه می آید. کلبه ای محقر که تنها راه ارتباطی آن از طریق دریا و به واسطه پله هایی است که با جذر و مد دریا پیدا و ناپدید می شوند.

این کلبه ساده و کوچک در واقع یک رستوران دریایی با نام راک است که با فضای دنج، زیبا و آرام خود می تواند با بهترین غذاهای دریایی به همراه محیطی روشن، شاد و متفاوت از میهمانان خود پذیرایی نماید.

نسیم طبیعی اقیانوس و آب های زلال و شفاف این منطقه می تواند هر بازدید کننده ایی را برای همیشه به این مکان جادویی بیاورد. یکی دیگر از جذابیت های راک زمانی است که مد رخ می دهد و پله ها در آب فرو می روند. فضای این رستوران با میز و صندلی های غذاخوری ساده و تزیینات ساحلی مانند انواع صدف آراسته شده است.

منوی رستوران را انواع غذاهای دریایی تشکیل می دهد. از انواع خرچنگ و ماهی گرفته تا صدف و خاویار در رستوران راک سرو می شود.  برای رسیدن به این رستوران می بایست از میان آبهای کم عمق مسیر کوتاه رستوران را پیاده طی کرد. زمان هایی که آب بالا می آید، باید از قایق کوچکی که در پهلوی ساحل قرار گرفته، استفاده نمود.

هرچند این رستوران می تواند یک محل زیبا و جذاب و آرام باشد اما هر سکه دو رو دارد و با طوفانی شدن دریا این محل زیبا و آرام یه یک محل ترسناک و خطرناک بدل می شود که ممکن است میهمانان را هراسان و ترسان کند.

اما به نظر می رسد این نو آوری و تنوع ارزش یک بار امتحان کردن را داشته باشد و بتوان از آن لذت برد.

مطالب مرتبط