خانه / جهانگردی / یک رستوران دریایی خلاقانه

یک رستوران دریایی خلاقانه

اگر از علاقه مندان به گردشگری هستید حتما تا کنون مکان های جالب و حیرات انگیز بسیاری را دیده اید مکان هایی طبیعی و یا ساخته دست بشر که هرکدام زیبایی و جذابیت خاصی را با خود به همراه داشته است. امروز قصد داریم یکی از این مکان های جذاب را به شما معرفی نماییم با گردشگرها همراه باشید.

simple-attractive-restaurant

در دل اقیانوس هند صخره ای وجود دارد که تقریبا ۲۳ فوت از آب دریا فاصله دارد و بر فراز این صخره یک کلبه قرار گرفته است که به نظر متروکه می آید. کلبه ای محقر که تنها راه ارتباطی آن از طریق دریا و به واسطه پله هایی است که با جذر و مد دریا پیدا و ناپدید می شوند.

simple-attractive-restaurant

این کلبه ساده و کوچک در واقع یک رستوران دریایی با نام راک است که با فضای دنج، زیبا و آرام خود می تواند با بهترین غذاهای دریایی به همراه محیطی روشن، شاد و متفاوت از میهمانان خود پذیرایی نماید.

نسیم طبیعی اقیانوس و آب های زلال و شفاف این منطقه می تواند هر بازدید کننده ایی را برای همیشه به این مکان جادویی بیاورد. یکی دیگر از جذابیت های راک زمانی است که مد رخ می دهد و پله ها در آب فرو می روند. فضای این رستوران با میز و صندلی های غذاخوری ساده و تزیینات ساحلی مانند انواع صدف آراسته شده است.

simple-attractive-restaurant

منوی رستوران را انواع غذاهای دریایی تشکیل می دهد. از انواع خرچنگ و ماهی گرفته تا صدف و خاویار در رستوران راک سرو می شود.  برای رسیدن به این رستوران می بایست از میان آبهای کم عمق مسیر کوتاه رستوران را پیاده طی کرد. زمان هایی که آب بالا می آید، باید از قایق کوچکی که در پهلوی ساحل قرار گرفته، استفاده نمود.

simple-attractive-restaurant

هرچند این رستوران می تواند یک محل زیبا و جذاب و آرام باشد اما هر سکه دو رو دارد و با طوفانی شدن دریا این محل زیبا و آرام یه یک محل ترسناک و خطرناک بدل می شود که ممکن است میهمانان را هراسان و ترسان کند.

اما به نظر می رسد این نو آوری و تنوع ارزش یک بار امتحان کردن را داشته باشد و بتوان از آن لذت برد.

simple-attractive-restaurant

امتیاز شما
[Total: 4 Average: 3]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ سوال زیر را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.