مراکز خرید رم در ایتالیا

رم یک شهر کهن و تاریخی در قلب کشور ایتالیا و پایتخت آن است. اگر شما هم از کسانی هستید که فکر می کنند جاذبه ها ی گردشگری این شهر تنها به خاطر آثار باستانی وجلوه های هنری آن است سخت در اشتباه هستید. مراکزخرید  متنوع شیک و بازارها و مغازه های فراوان در روم با انواع و اقسام اجناس و کالاها، مناسب هر سلیقه و ملیت، چیزی نیست که گردشگران بتوانند به راحتی از آن بگذرند.

اگر طالب لباس و جواهرات هستید یا به لوازم هنری و عتیقه جات علاقه دارید مراکز خرید رم جایی است که همه این کالاها را آنجا خواهید یافت.

لباس هایی با بهترین طراحی و از مشهورترین طراحان را در خیابان دل کورسو پیدا می کنید چون بسیاری از طراحان معروف لباس در آنجا ساکن هستند اما قیمت آن گران است. اگر می خواهید ملاحضه جیبتان را بکنید مغازه های واقع در خیابانهای کندوتی،کولادی رینزو یا اطراف پانتئون شما را به هدفتان می رساند.

تعطیلات تابستان یا سال نو فصل تخفیف های ویژه فروشگاه های روم است که از اواخر تیر آغاز می شود. این تخفیف ۱۵ درصدی موقعیت خوبی است برای کسانی که همیشه به دنبال تخفیف هستند. برای تهیه سوغاتی یا هدیه هرگز از فروشگاه های موجود در موزه ها خرید نکنید زیرا قیمت آن بسیار گران است. فروشگاه های مخصوص توریست ها که در محله های توریستی شهر روم واقع شده سوغاتی و یادگارهای شهر روم را به قیمت بسیار مناسب عرضه می کنند که شما می توانید از آنجا با خیال راحت خرید نمائید.

مرکز خرید پورتارم

اگر از خیابان راکوردو به سمت خروجی بوفالوتا بروید ساختمان بزرگ مرکزخرید پورتارم را خواهید دید. داشتن یکی پارکینگ بزرگ برای این مرکز امتیاز بزرگی است که شما را برای پیدا کردن جای پارک معطل نخواهد کرد. هر نوع کالاو جنسی که بخواهید را می توانید در این مرکز بیابید.

مرکز خرید روما است رم

اگر به دنبال یک مجموعه کامل رفاهی تفریحی و فروشگاهی هستید مرکز خرید روما است روم جایی است که باید به آنجا بروید چون علاوه بر خرید از ۲۲۰ مغازه آن ، می توانید به سینما هم بروید یا حتی نهار ظهر یا شام شبتان را هم در رستوران های آن میل نمائید.

در ساختمان دو طبقه این مرکز مکان های دیگری نظیر دستشویی،پارکینگ،کافی شاپ، مک دونالد و یک سوپر مارکت بزرگ هم جهت رفاه حال مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است.

مرکز خرید پارکو لئوناردو رم

اگر علاوه برخریدن کردن به دیدن تئاتر هم علاقه مند هستید. مرکز خرید پارکو لئوناردو روم جای خوبی است. چون یک سالن بزرگ تئاتر دارد که ۲۴ سن جهت نمایش تئاتر های مختلف را  در خود جا داده. وجود ۲۰۰ مغازه با طراحی مدرن و جذاب این مرکز را به یکی از بزرگترین مراکز خرید در روم تبدیل کرده. وجود سرگر می های متنوع برای تمام سنین یکی دیگر از نقط قوت این مکان است. این مرکز خرید را می توانید در نزدیک فرودگاه لئوناردو داوینچی ببینید.

مطالب مرتبط