مراکز خرید آنکارا

هنگام سفر به ترکیه بازارهای آنکارا برای خرید کردن بسیار مناسب هستند. معمولا اجناس مد روز را می توانید در جنوب آنکارا بیابید البته در صورتی که قیمت اجناس برایتان مهم نباشد. مراکز خرید آنکارا بسیار متنوع هستند . در بلوار آتاتورک که منطقه ی مدرن شهر است می توانید انواع مارک ها و لباس ها را مطابق با جدیدترین مد بیابید. بازار خرید لباس آنکارا و مرکز خرید چرم نیز در نزدیکی این منطقه قرار دارند .برای خرید جنس ها با قیمت پایین بهتر است به منطقه ی قدیمی آن سر بزنید و یا به خیابان Kavaklidere بروید که مرکز اجناس ارزان قیمت و دست فروش هاست .

برخی از مراکز خرید آنکارا عبارتند از :

مرکز خرید گالریا در آنکارا : مرکز خرید گالریا جزو قدیمی ترین مراکز خرید آنکاراست که کلا ۵ ورودی دارد و دارای پارکینگی با ظرفیت ۱۰۰۰ ماشین است.

 مرکز خرید فروم در آنکارا : مرکز خرید فروم دو طبقه است و ۱۴۹ باب مغازه دارد. علاوه بر مغازه این مرکز خرید دارای سینما و تعداد زیادی کافه تریا و رستوران نیز می باشد.
مرکز خرید آرمادا در آنکارا : در جاده ی اسکی شهر آنکارا قرار دارد و به ارائه ی سرویس و خدمات به مشتریان می پردازد.
مرکز خرید کیزبلای در آنکارا :  از معروفترین مراکز خرید آنکاراست و گشت زدن و خرید کردن در آن برای میهمانان آنکارا بسیار لذت بخش است.
خرید در مرکز شهر آنکارا فروشگاه های قدیمی واقع در مرکز شهر آنکارا یکی از مکان های مورد علاقه ی توریستان است. در این منطقه کوچه ها باریک و پیچ در پیچ هستند و پر از مغازه های متفاوت می باشند. خیابان مسگران در این منطقه از محبوبیت خاصی برخوردار است که علاوه بر اشیای مسی بسیاری از اشیا جالب قدیمی و جدید را می توان در آن یافت. بخش دیگری از آن مربوط به خرید لباس است و پر از مغازه های لباس فروشی است.

مطالب مرتبط