مراکز خرید آنتالیا

یکی از لذت بخش ترین قسمت های سفر به ترکیه خرید کردن است. در فروشگاه های بزرگ می توانید لباس های زنانه و مردانه ، کت های چرم و جیر را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب پیدا کنید. ترکیه سهم بزرگی در بازار چرم و لباس اروپا دارد. شهر آنتالیا نیز از این قاعده مستثنی نیست در کاله ایچی می توانید مراکز خرید بزرگ و کوچک را ببینید. در بازارهای قدیمی آنتالیا می توانید طلا و جواهر با طرح های زیبا و فانتزی بخرید.

مرکز خرید مارک آنتالیا 

از جدیدترین مراکز خرید در آنتالیا می باشد که شامل ۱۵۵ مغازه و چند رستوران به همراه یک پارکینگ بزرگ که ظرفیت ۳۰۰ اتومبیل را دارد ، می باشد. معماری ساختمان های این مرکز خرید مدرن است و انواع مارک های معروف و مشهور در آن یافت می شوند.

 مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

مرکز خرید تراسیتی هم اکنون بزرگترین مرکز خرید آنتالیاست که شامل ۱۵۰ فروشگاه و سی رستوران است . نمایندگی مارک های معروف دنیا در آن حضور دارند. بزرگترین سینمای آنتالیا نیز در این مرکز خرید قرار گرفته است.

 مرکز خرید دپو آنتالیا 

این مرکز خرید در نزدیکی فرودگاه آنتالیا قرار گرفته است و شامل ۱۵ رستوران و کافی تریا و ۹۰ مغازه و ۵ سینماست.

خیابان آتاتورک مرکز خرید آنتالیا 

خیابان آتاتورک مرکز خریدی است که در مرکز شهر و منطقه ی قدیمی آنتالیا قرار گرفته است. در سرتا سر این خیابان مراکز خرید ، رستوران های محلی و مغازه های مختلف و زیادی وجود دارند. در خیابان آتاتورک مراکز خرید ارزان قیمت و گران قیمت در کنار هم قرار دارند و می توانید با هر سلیقه و بودجه ای خرید کنید.

مرکز خرید شی مال آنتالیا

یکی از مناسب ترین مراکز خرید ترکیه ، مرکز خرید شی مال است که در گوشه ای از چهار راه ساحل لارا آنتالیا واقع شده است و یکی از مراکز خرید انواع اجناس مورد نیاز برای گردشگران ترکیه است. این مرکز خرید دارای امکانات رفاهی و تفریحی همچون رستوران ، سينما، تئاتر، مرکز تفريحي کودکان، سالن ورزشي و کافه تريا می باشد.

مرکز خرید میگروس آنتالیا  

یکی از فروشگاه های زنجیره ای بین المللی سوئیسی است که در آنتالیا قرار گرفته است و بیش از ۴۷۰ فروشگاه در ترکیه دارد. در این مکان برندهای بین المللی ، محصولات کامپیوتری ، عطر ، کفش ، البسه و بسیاری از محصولات دیگر حضور دارند.

مطالب مرتبط