خانه / جهانگردی / پارک بازی دیزنی لند در شانگهای

پارک بازی دیزنی لند در شانگهای

پارک بازی دیزنی لند در شانگهای شروع به فعالیت کرد

پارک تفریحی و معروف دیزنی لند ، در پنجشنبه گذشته (۱۶ژوئن) مراسم افتتاحیه خود را برگذار کرد و بسیاری در این جشن افتتاحیه با شور و هیجان فراوان شرکت کردند.

BN-GT555_disney_J_20150202202119

شما در این پارک تازه تاسیس شاهد تفریحاتی جدید و به یاد ماندنی خواهید بود که هیجانی غیر قابل وصف را به شما هدیه می کنند. این بازی های جدید نظیر پناهگاه گنج و اولین پارک موضوعی دزدان دریایی دیزنی میزان فروش این پارک مفرح را در ساعات اوج جمعیت ۴۹۹ یوان و در دیگر ساعات فعالیت به ۳۷۰ یوان رسانده است که رقمی بسیار بالایی را به خود مختص کرده است.

Shanghai-Disneyland-Opening-Photos

در ساعات آغازین این افتتاییه با شکوه شاهد باریدن باران بودیم ولی بازدید کنندگان و طرفداران این مجموعه در جای خود باقی ماندند و همچنان به ادامه برنامه افتتاحیه پرداختند و محل را ترک نکردند. در مراسم افتتاحیه شاهد سیر عظیمی از تماشاچیان بودیم که در نوع خود بی نظیر بود ، این علاقه مندان جز اولین کسانی بودند که از بازیهای پر شور و هیجان پارک دیزنی لند استفاده کردند و خاطره ای بی مانند را به تجربه های خود اضافه کردند. هنگام خرید تور چین به این دقت کنید که می توانید این پارک تازه افتتاح شده را هم در لیست برنامه های گردشگری خود قرار دهید بنابراین در این باره نیز با لیدر تور صحبت کنید.

eca86bd9e2e01897f5db2b

قبل از افتتاحیه این پارک تفریحی در شانگهای ، شخصی به نام وانگ ژیانلین که خود سازنده یک پارک تفریحی دیگر است  ادعایی کرد و این پارک را به تهاجم فرهنگی متهم کرد ، این ادعا با انکار شدید دیزنی لند روبه رو شد و بیان کردند که پارک ساخته شده تفریحی با فرهنگ و سنن چین طراحی و ساخته شده است و در ساخت سقف آن از گل های سنتی چینی استفاده شده و نیز فروشگاه بزرگ آن از عروسک های مینی موس که با لباس های چینی پوشانده شده اند مجهز شده است و به مشتریان ارائه می شود.

150715165111-shanghai-disneyland-breaks-ground-2011-super-169

شخصی که این پارک رویایی را ساخته است بیان کرده که هدفش فقط ساخت یک دیزنی لند نبوده بلکه بدنباله ساخت یک دیزنی لند چینی بوده است ، در ساخت این پارک مهیج حدود ۵٫۵ میلیارد دلار هزینه صرف شده است و جز ششمین پارک موضوعی دیزنی در جهان و نخستین در نوع خود در کشور چین،شانگهای می باشد. یک پارک دیزنی دیگر در هنگ کنگ نیز ساخته شده است.

20160119-SHANGHAI-DISNEYLAND-07

چین یکی از کشورهاییست که توانسته بیشترین پارک های تفریحی و سرگرم کننده را بسازد ، عده ای اعتقاد دارند که این پارک هیجان انگیز تقریبا تا ۱۰ سال دیگر می تواند به سود مالی دست یابد. هر ساله شمار زیادی از توریست ها از این مکان در دنیای پهناور دیدن می کنند که احتمال می رود شمار بازدید کنندگان از این پارک نیز به زیادی دیگر مکان های زیبای این کشور باشد.

d4bed9d6cb4018c858dd06

در واقع شرکت دیزنی لند طور دیگری برنامه ریزی کرده و معتقد است که فیلم هایی که از این مکان انتشار داده است تماشاچیان زیادی پیدا می کند که حاضر هستند از این پارک از نزدیک دیدن کنند ، و تخمین زده اند که ۳۳۰ میلیون نفری که در شهرهای اطراف این مجموعه زندگی می کنند به دیدن این پارک می آیند .

Mickey Mouse entertains visitors on the opening day of the Disney Resort in Shanghai, China, Thursday, June 16, 2016. Walt Disney Co. opened its first theme park in mainland China on Thursday at a ceremony that mixed speeches by Communist Party officials, a Chinese children's choir and actors dressed as Sleeping Beauty and other Disney characters. (AP Photo/Ng Han Guan)

دیزنی با توجه به عملکرد بی نظیر خود در این پارک تفریحی توانسته محاسباتی انجام دهد که این مکان به پربازدید ترین پارک موضوعی در نوع خود تبدیل می شود و به طور سالیانه حداقل ۱۵ میلیون و حداکثر ۵۰ میلیون بازدید کننده خواهد داشت ، که درحال حاضر و در افتتاحیه حدود ۶۰۰۰۰۰ نفر تماشاچی را به خود اختصاص داده است.

shdr-theme-park-shanghai-disneyland-park-hero-full-new

امتیاز شما
[Total: 107 Average: 2.8]

یک دیدگاه

  1. من به همراه پدرومادرم در ۱۴ تیر ۹۵به دیزنی لند شانگهای رفتیم بسیار دیدنی بود……………

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ سوال زیر را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.