جزیره سانتورینی یونان

جزیره زیبا و دیدنی سانتورینی که در یونان می باشد ,بسیار دیدنی و جالب است که در کنار دریای اژه قرار گرفته است و جمعیت این جزیره تقریبا ۱۵۰۰۰هزار نفر می باشد.این جزیره بخاطر رنگ منازل آن دیدنی تر شده است که نمای این منازل برای هر گردشگر و هر توریست دیدنی و زیبا می باشد.

 

 

 

جزیره سانتورینی به تازگی گردشگر جذب نکرده است بلکه از زمان های قدیم این جزیره با وحود آتش فشان ها و منظره هایی تشکیل شده است .در درون این جزیره که بر اساس (ساکنان قدیمی جزیره)یک گودال بر اثر فوران آتش فشان بوجود آمده است و در حال حاضر هم آبهای دریای اﮋه به درون آن جریان یافتند و به صورت جزیره تبدیل شده است.

نام جزیره سانتورینی یونان  هم که در گذشته ترا نام داشته است و به معنی شهر افسانه ای گمشده آتلانتیس بوده است,در حال حاظر که جزیره سانتورینی یک جزیره آتش فشانی شناخته شده است بخاطر مکان های زیبا و دیدنی اش در جهان شناخته شده است و یک نکته زیبا در این جزیره غروب خورشید بسیار دیدنی می باشد.

دیدنی های جزیره سانتورینی در اصل غروب خورشید و نمای دیدنی دریا و همچنین چاله ای که بر اثر آتش فشان بوجود آمده است می باشد,جزیره ی زیبای سنتورینی که بیشتر زوج های جوان علاقه دارند به این جزیره سفر کنند دیدنی های سنتی دیگر مانند گنبد های آبی رنگ وجود دارد که بسیار زیبا و دیدنی می باشد.

 

 

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

  1. زیبا گفت:

    وووو،عجب جزیره ی زیبایی،من عاشق جزیره سانتورینی شدم،ارامش عجیبی تو عکسها هست،مرسی از مطالب خوبی ک گذاشتید.