روسیه

کشور روسیه یکی از کشور های زیبا و دیدنی می باشد,پایتخت کشور روسیه,مسکو و زبان رسمی این کشور روسی می باشد.واحد پول روسیه کافه Vienna و دین اکثر مردم مسحیت و همچنین اسلام، بوداگرایی، یهودیت دیگر دین هایی هست که مردم روسیه دارند.

مردم روسیه علاوه بر زبان روسی و بومی روسیه ,به زبان بلاروسی و اوکراینی هم صحبت می کنند.یکی از نکاتی که گردشگران و علاقه به روسیه باید بدانند ,وضعیت آب و وهوای روسیه می باشد.زیرا از نظر آب و هوایی کشور روسیه دارای تنوع بالایی برخوردار است.

مکان های دیدنی و تاریخی روسیه

یکی از مشهور ترین مکان های دیدنی روسیه و جهان,میدان سرخ مسکو می باشد.این میدان که نماد کشور روسیه می باشد ,در مسکو واقع شده است.میدان سرخ مسکو در زمان های گذشته مکانی برای خرید و فروش به صورت خرده و عمده بازگانان بوده است. این میدان نمایان گر تاریخ جنگ ها و فرهنگ مردم روسیه است.

یکی دیگر از مکان های معروف و دیدنی روسیه پارک گورکی مسکو می باشد.نام این پارک تفریحی و دیدنی برگرفته از بنیانگذار رئالیسم سوسیالیستی در اتحاد جماهیر شوروی می باشد.

این پارک زیبا و تفریحی که دارای برنامه شاتل فضایی بوران و همچنین چرخ و فلک عظیم مناسب کودکان می باشد.این پارک تفریحی در زمستان ورزش اسکیت روی یخ برای گردشگران و علاقه مندان به این روزش فراهم می کند.

تحصیل در روسیه

یکی از راه هایی که امروزه می توان به روسیه مهاجرت کرد,تحصیل در روسیه می باشد.مهاجرت تحصیلی در روسیه را می توان در رشته های  پزشکی و مهندسی با استاندارد های جهانی برای شما معرفی کرد.

ویزای تحصیل در روسیه با توجه به کیفیت خوبه دانشگاه های این کشور و سطح پیشرفت علمی دانشگاه های روسیه ,علاقه مندان را بیشتر از متقاضیان تحصیل در اروپا و امریکا شده است.

یکی دیگر از مزایای تحصیل در روسیه جذب زود و تحصیل در دانشگاه های این کشور نسبت به ویزای تحصیلی در کانادا,ویزای تحصیلی امریکا می باشد.زیرا برای اخذ ویزای تحصیل کانادا و تحصیل در دانشگاه های این کشور به زبان انگلیسی می باشد که حدود این امر ۵ ماه طول می کشد.

یکی دیگر از نکات مثبت برای تحصیل در روسیه در رشته مهندسی هزینه های پایین تحصیل در روسیه اشاره کرد,شما می توانید برای تحصیل در رشته مهندسی در روسیه به زبان انگلیسی ادامه تحصیل دهید.

هزینه تحصیل در رشته مهندسی روسیه تقریبا ۳۵۰۰دلار در سال یعنی حتی کمتر از ۱۵میلیون تومان با بهترین کیفیت علمی و در بهترین دانشگاه روسیه ادامه تحصیل بدهید.اما تحصیل در رشته مهندسی در کانادا برای شما سالی تقریبا ۶۰ میلیون می باشد.

شما می توانید بصورت تمام وقت و حضوری در دانشگاه های روسیه ادامه تحصیل دهید.تحصیل در رشته های پزشکی روسیه هم به زبان انگلیسی و هم به زبان فرانسه می باشد.

هزینه زندگی در روسیه

هزینه دانشجویی در روسیه تقریبا ماهیانه بین ۴۰۰تا ۶۰۰دلار است.این هزینه نسبت به تحصیل در کشور های هم تراز روسیه پایین و مناسب تر از کشور های دیگر می باشد.این روزها تحصیل در روسیه بسیار مناسب و با هزینه پایین تر و بالا بودن کیفیت علمی دانشگاه های این کشور و حتی امکانات فوق العاده ی خوابگاهی نیمه رایگان دانشگاههای روسیه،باعث جذب دانشجوهای زیادی از کشور های دنیا می باشد.

مطالب مرتبط