هتل با ما پرتالی برای رزرو آنلاین هتل در سراسر جهان

هتل با ما پرتالی برای رزرو آنلاین هتل آپارتمان در سراسر جهان با امکان پرداخت ریالی

هتل با ما یک سایت مفید رزرو هتل های خارجی بطور کاملا آنلاین است که قابلیت رزرو آنی اتاق در بیش از ۱۰۰ هزار هتل و هتل آپارتمان در سرتاسر دنیا را با قیمتهای باور نکردنی به کاربران می دهد.

هتل با ما متشکل از تیم متخصصین ایرانی و خارجی است که سالها تجربه در صنعت وب و گردشگری را برای ارائه خدمات رزرو هتل و هتل آپارتمان کار برده اند. سعی بر این است که بهترین تجربه رزرواسیون هتل را همراه با رقابتی ترین قیمتها به کاربران بطور مستقیم و بدون واسطه ارائه دهند.

● خدمات هتل با ما
شما می توانید در هر ساعتی و از هر کجایی که باشید محل اقامت سفرتان را از بیش از ۱۰۰ هزار هتل و هتل آپارتمان در سر تا سر دنیا انتخاب کنید . تمامی اماکن اقامتی دارای عکس و اطلاعات مفید و موقعیت مکانی هستند که به شما در انتخاب بهتر هتل کمل میکند. امکانات پیشرفته فیلترینگ سایت نیز به کاربر کمک می کند تا هتل مورد نظر را بر حسب موقعیت مکانی، قیمت، نوع اتاق یا آپارتمان فیلتر کرد. شما می توانید کلیه مراحل رزرواسیون هتل را با پرداخت آنلاین کامل کنید.

واچر و مدرک رزرواسیون آنی پس از اتمام مرحله پرداخت به ایمیل شما ارسال می شود. هر جای دنیا که باشد از هتل های استانبول و دبی گرفته تا پاریس، رم، لندن، بانکوک، پکن و غیره و برای هر سلیقه از هتل های کوچک و ارزان تا هتل های مجلل و پنج ستاره هتل با ما جوابگوی سلیقه ها خواهد بود. از امکانات عالی این سایت می توان به امکان لغو رزرواسیون بدون جریمه و یا انجام رزرواسیون هتل فقط با ۱۰۰ هزار تومان اشاره کرد.

هدف از ایجاد این سایت ارائه آسان ترین امکان برنامه ریزی برای مسافرین ایرانی بود. خدمات سایت در بالا بردن کیفیت محل اقامت در سفر و پایین آوردن هزینه آن سهم بسزایی خواهد داشت.

مطالب مرتبط