جاذبه های گردشگری پوکت

۱- خلیج phang nga

phang nga یکی از جذاب ترین مکان های گردشگری در پوکت است که توریست ها به آن علاقه زیادی دارند. آرامش phang nga مثال زدنی است. وجود صخره هایی آهکی با صراحی صاف و یک دست به زیبایی ان افزوده است. لاک پشت های غول پیکر ساکنین همیشگی این محل هستند.

جاذبه های گردشگری پوکت بیشتر از نوع طبیعی بوده که معابدی در میان آن ها به چشم می خورد


۲-شهر قدیمی پوکت:

شهر قدیمی پوکت یا بافت قدیم پوکت محلی است که می توانید معماری چینی را در ان زیاد ببینید. در این محل می توانید فروشگاه های متعددی را مشاهده کنید، اجناس غریبه ای از آن ها خریداری کنید. برای صرف غذا نیز می توانید از رستوران های متفاوت این محل بهره ببرید.


۳- معبد what chalong

این معبد برای توریست ها ارزشمند است. شلوغ ترین معبد پوکت را به این مکان نسبت داده اند. مردم در این محل آرامش می گیرند و به پرستش خدایگان خود می پردازند. قلعه های شیشه ای از ویژگی های این معبد است.


۴ –معبد بودای بزرگ :

بوداری بزرگ هم که خدای بسیاری از مردم این محل است دارای عظمتی برای خود است. این محل جاذبه ی تاریخی است که یک خدای ۴۵ متری دارد. پیکره ها بیشتر از نمونه ی طلا هستند اما کمی آلیاژ برنج هم در آن بکار رفته است.

این پیکره بر فراز تپه Nakkerd و مشرف بر Chalong، Kata، و Rawai واقع شده است.


۵- گذراندن یکی دو روز در جزیره فی فی :

جزیره فی فی یکی از جذاب ترین مراکزی است که توریست ها برای دیدن طبیعت متفاوت آن در کنار آب های آرام به دیدار آن می روند. صخره های اطراف این جزیره مثل قلعه های مستحکمی هستند که توریس ها از آن دیدن می کنند. ساحل جنگلی فی فی بسیار معروف است.

۶- نمایش fantasea پوکت:

فیل های هنرمند تایلند بسیار مشهور اند. در این نمایش هنرمندان بین المللی به هنر نمایی می پردازند.

ترکیبی از نمایش های سنتی تایلند با فانتزی و حرکات بدون هماهنگی قبلی، بیش از پیش شما را به هیجان می آورد.

۷- چشم انداز پوکت :
پوکت به طور کلی دارای نمای طبیعی بسیار زیبایی است که توریست ها توانسته اند آن را کشف کنند. محل هایی که این جزایر سه گانه ایجاد کرده اند از بالا بسیار زیباست که می توانید این چشم انداز را در کنار عزیزانتان همیشه به خاطر بسپارید.

مطالب مرتبط