آكواریوم پوكت تایلند

همیشه انتخاب برترین ها کاری چالش برانگیز است؛ به ویژه در مورد مناطقی مانند پوکت. اما از دست دادن بعضی از این دیدنی ها حسرتی دائمی را در دل گردشگران ایجاد می کند. تلاش ما این است که این حسرت را از دل های شما کمرنگ کنیم. یکی از مهم ترین مزایای پوکت این است که در تمامی شرایط آب و هوایی جزیره می توان سرگرمی برای خود جور کرد، انواع اماکن دیدنی و فعالیت های سرگرم کننده، برای گردشگرانی از نقاط مختلف دنیا وجود دارد. از مهمترین جاذبه های تایلند آکواریوم پوکت است که در ۱۰ كیلومتری جنوب پوكت واقع شده است که شامل مجموعه ای کامل و بزرگ از ماهی های استوایی و لاك پشت های دریایی و مابقی جانداران دریایی می باشد.

آکواریوم پوکت بخشی از مرکز زیست شناسی دریایی ام بی سی پوکت است که در جنوبی ترین نقطه دماغه پانوا Panwa در جزیره پوکت واقع شده است. که توسط خلیج ها و جزیره های زیبا و مهیج احاطه شده است و یک مقصد عالی برای یک سفر خانوادگی است. وارد آکواریوم شوید و خود را در یک دنیای شگفت انگیز زیر آب با بیش از ۱۵۰ گونه مختلف جانوری از زیستگاههای آب شیرین و دریا بیابید که بیشتر آنها گونه های محلی از دریای آندامان و خلیج تایلند هستند. نمایش های تعاملی آکواریوم شما را در یک سفری به محیط زیست از طریق رودخانه ها، دریاچه ها و صخره های مرجانی گرانبها و در معرض انقراض، منگروها و دهانه رودخانه، قرار می دهد.

 

این آکواریوم گرمسیری، مجموعه‌ای کم‌نظیر از ماهی‌های استوایی، لاکپشت‌ها، مرجان‌ها و گونه‌های دیگری از جانوران دریایی را به نمایش گذاشته است که در قسمت غربی پوکت واقع شده است.اگر به غواصی علاقه مند هستید،سفری به درون اکواریوم تجربه کرده و آشنایی خوبی را با زندگی دریایی برایتان بوجود خواهد آورد.  اخیرا این آکواریوم تحت یک بازسازی کامل که حدود دو سال و نیم به طول انجامید،قرار گرفت.البته این آکواریوم هنوز کوچک است و نمی توان بیش از ۱ ساعت در آن ماند.

مطالب مرتبط