مهمترین مکان های تاریخی در سنگاپور

سنگاپور یکی از کشورهایی است که در نزدیکی مالزی و در همسایگی آن واقع شده است. توریست ها می توانند از انواع جاذبه های طبیعی نظیر پوشش گیاهی و سواحل آن لذت ببرند اما وجود مکان های تاریخی و گردشگری در این کشور موجب شده تا توریست هایی با رویکرد تاریخ دوستی روانه این کشور شده و از مساجد و معابد و … در آن دیدن کنند. در این مقاله مهم ترین مراکز دیدنی توریستی سنگاپور را معرفی می کنیم.

معبد thian hock keng

معبدی که به “معبد میوه های بهشتی” معروف است و از معابد چینی این کشور می باشد. اولین مکانی که تمامی ملوانان چینی به محض ورود به این منطقه به ان بر می خوردند همین معبد و عبادت گاه بود. با ۱۵ دقیقه پیاده روی از روی ایستگاه قطار  tsnjong pager می توان به این معبد رسید.

 

مسجد sultan

sultan دومین مسجدی است که در سال ۱۹۲۸ در همین مکان ساخته شده است. دیوار های ان با کاشی های طلایی و سبز اراسته شده است . رو این کاشی ها بخشی هایی از قران بصورت عربی نوشته شده که جلوه خاصی به ان می دهد. اگز از کوچه ساحلی این مسجد عبور کنید نمای چشم نواز آن را ببینید.

 

برج های marina bay sands

یکی از ساختمان های جدید و با ابهت و اقتدار اسمان زیبای سنگاپور هست. بخش هایی از این ساختمان در اختیار مهمانان قرار می گیرد مانند استخر فوق العاده ی ان که بر بالای این مجموعه ایجاد شده است و این استخر مدت ها به عنوان رو جلدی مجلات گردشگری دنیا نیزه بوده هست.

 

 

موزه ی تمدن اسیا

این موزه نمایش دهنده ی فرهنگ مردم جنوب شرق اسیاست. گالری های این موزه شامل لوازم منزل ،ظروف و محصولات چینی، انواع اشیاع عتیقه و اثار هنری بدیع هست. فروشگاه های این موزه محل هایی مناسب رای خرید سوغاتی از این کشور می باشد

 

مطالب مرتبط