جاذبه های دیدنی مسکو

گردشگرها امروز برای توریست ها مسکو برنامه ای تازه دارد و قصد دارد مهم ترین جاذبه های گردشگری مسکو را در کوتاهترین کلام شرح دهد. در زمان خرید تور روسیه، با لیدرها در مورد این مکان ها حتما گفتگو کنید.

میدان سرخ

این میدان به عنوان شناخته شده ترین میدان در مسکو شناخته شده است به طوری که برای آن وقایع مهمی در طول تاریخ ثبت کرده اند. بزرگ راه های مسکو به این میدان ختم می شوند

کاخ های کرملین

این مجموعه نیز در مرکزیت مسکو قرار دارد که مجموعه ای از کاخ ها و کلیساهاست که ارزش دیدن را دارند. این مجموعه در روز پنج شنبه بسته است. این کاخ که قدمت آن به قرن ۱۹ بر می گردد دارای ۷۰۰ اتاق است.

کلیسای جامع سنت باسیل

گنبد های رنگی مسکو و روسیه که همه اغلب آن ها را دیده اند و در نمونه خود بی نظیرند مربوط به کلیسای جامع سنت باسیل است. این مکان که سمبل مسکو است به عنوان شاهکاری از هنر ارتدوکسی به شمار آمده است.

متروی مسکو

اگر می خواهید به یک نمایشگاه هنری بروید به متروی مسکو سر بزنید که در نمونه خود یک گالری هنری زیبا است. این مترو با در برگرفتن نقش های برجسته ، حاشیه های زینتی ، سنگ های مرمر ، مجمسه های برنز ، شیشه های رنگی یکی از شاهکارهای مسکو است.

گالری ترتیاکوف

پاول میخایلوویچ ترتیاکوف همان بازارگان روسی است که این موزه ی زیبا که مربوط به تاریخ وهنر است را ساخته است. این اشیا طی سال های متمادی ایجاد شده اند.

کیلومتر صفر مسکو

اینجا جایی است که فاصله مسکو از دیگر شهر ها و کشور ها را مشخص می کند و به عنوان یک شاخص به شمار می آید اما مردم از این مکان برای امتحان کردن شانس خود نیز استفاده می کنند.

میدان مانژ

این میدان توسط یک خیابان به میدان سرخ وصل می شود و به عنوان محله های پایین شهری مسکو شناخته می شود. این میدان به جاذبه های گردشگری مختلف، هتل ها و دانشگاه دسترسی سریع دارد.

مطالب مرتبط