خانه / جهانگردی / جاذبه های دیدنی مسکو

جاذبه های دیدنی مسکو

گردشگرها امروز برای توریست ها مسکو برنامه ای تازه دارد و قصد دارد مهم ترین جاذبه های گردشگری مسکو را در کوتاهترین کلام شرح دهد. در زمان خرید تور روسیه، با لیدرها در مورد این مکان ها حتما گفتگو کنید.

میدان سرخ

web-red-square-moscow-russia-kremlin-bucketlist

این میدان به عنوان شناخته شده ترین میدان در مسکو شناخته شده است به طوری که برای آن وقایع مهمی در طول تاریخ ثبت کرده اند. بزرگ راه های مسکو به این میدان ختم می شوند

کاخ های کرملین

507-moscow-kremlin-qa-the-basics

این مجموعه نیز در مرکزیت مسکو قرار دارد که مجموعه ای از کاخ ها و کلیساهاست که ارزش دیدن را دارند. این مجموعه در روز پنج شنبه بسته است. این کاخ که قدمت آن به قرن ۱۹ بر می گردد دارای ۷۰۰ اتاق است.

کلیسای جامع سنت باسیل

St.-Basil's-Cathedral.rend.tccom.966.544

گنبد های رنگی مسکو و روسیه که همه اغلب آن ها را دیده اند و در نمونه خود بی نظیرند مربوط به کلیسای جامع سنت باسیل است. این مکان که سمبل مسکو است به عنوان شاهکاری از هنر ارتدوکسی به شمار آمده است.

متروی مسکو

moscow-metro

اگر می خواهید به یک نمایشگاه هنری بروید به متروی مسکو سر بزنید که در نمونه خود یک گالری هنری زیبا است. این مترو با در برگرفتن نقش های برجسته ، حاشیه های زینتی ، سنگ های مرمر ، مجمسه های برنز ، شیشه های رنگی یکی از شاهکارهای مسکو است.

گالری ترتیاکوف

56289

پاول میخایلوویچ ترتیاکوف همان بازارگان روسی است که این موزه ی زیبا که مربوط به تاریخ وهنر است را ساخته است. این اشیا طی سال های متمادی ایجاد شده اند.

کیلومتر صفر مسکو

4f27f05ac6cd0382530649

اینجا جایی است که فاصله مسکو از دیگر شهر ها و کشور ها را مشخص می کند و به عنوان یک شاخص به شمار می آید اما مردم از این مکان برای امتحان کردن شانس خود نیز استفاده می کنند.

میدان مانژ

manezhnaya-square-1

این میدان توسط یک خیابان به میدان سرخ وصل می شود و به عنوان محله های پایین شهری مسکو شناخته می شود. این میدان به جاذبه های گردشگری مختلف، هتل ها و دانشگاه دسترسی سریع دارد.

امتیاز شما
[Total: 13 Average: 3]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ سوال زیر را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.