ماکت های مکان های گردشگری مختلف در مینی سیام تایلند

مینی سیام  پارکی در تایلند است که در قسمت پاتایا واقع شده است. بسیاری از توریست ها به این علت به دیدار این پارک می روند که در آن از ماکت های شهر و کشورشان استفاده شده است.

در واقع مینی سیام، بیشتر جاذبه های گردشگری دنیا را به صورت مینیمال طراحی کرده و نگهداری می کند.  سیام در گذشته نام تایلند بوده است.

از جمله ماکت های زیبای این مخل می توان به برج ایفل، کاخ کرملین، کاخ الیزه، برج پیزا، طاق نصرت، کاخ پادشاهی تایلند اشاره کرد. حتی آثار باستانی تخت جمشید هم برای طراحان مهم بوده است. در این میان تنها خود هنرمندان تایلندی بدون کمک از دیگر کشورها اقدام به طراحی و ساخت کرده اند.

بیش از صد مکان تاریخی دنیا به صورت مینیمال در این مکان نگهداری می شود که می توانید با یک گردش عصر گاهی از تمامی آن ها دیدن کنید و حتی برای سفر بعدی تان تصمیم بگیرید.

از جمله امکانات و جاذبه های گردشگری که می توانید در تایلند آن ها را ببینید که برخی در نزدیکی ماکت های پارک مینی سیام هستند می توان به وحش ببرها، موزه ریپلی، موزه هنری بطری های شیشه ای، معبد چای مونگخون، باغ استوایی نانگ نوچ، دنیای زیر آب، خانه مقدس حقیقت، دهکده فیل ها اشاره کرد.

پاتایا یکی از مهم ترین شهرهای گردشگری در تایلند و در آسیا است که خواهان زیاد دارد که از سرتاسر دنیا به آنجا سفر می کنند تا از سواحل، معماری ها، بنا ها و معابد آن دیدن کنند.

مطالب مرتبط