مرحبا سرویس

اگر بخواهیم خدمات سفر را برای شما معرفی کنیم که برای شما مناسب باشد و زیادی زمان نبرد و در اولین فرصت شما را به هتل راهنمایی کنند و همچنین به شما خدمات ویژه بدهند مرحبا سرویس می باشد که این شرکت به ازای هر مسافر یک خدمه با در دست داشتن تابلو مرحبا سرویس شما را راهنمایی میکنند در فرودگاه و وسایل و چمدان های شما را تا هتل میاورند و همچنین شما در صف برای چک پاسپورت از بقیه زودتر و با هماهنگی قبلی عبور می دهند.

قابلیت ها و خدمات دیگر محبا سرویس برای مهمانان ویژه و طلایی می باشد که اسکورت آنها را انجام می دهند و همراه با تشریفات ویژه از آن استقبال میکنند و همچنین بستگی به در خواست شما دارد که ماشین را در خواست کرده باشید که اگر  ماشین buggy برای ترانسفر در داخل فرودگاه شامل شما می شود.

اگر شما خانوادگی هم سفر کرده اید می توانید از  لژ اختصاصی مرحبا استفاده کنید که شما می توانید ز خدماتی نظیر نوشیدنی و مطالعه در لژ و اسکورت از لژ مرحبا تا گیت خروجی برای شما خدمات بدهند.

البته برای استفاده از خدمات مرحبا سرویس درجه بندی می باشد که قابیلت های که در بالا ذکر شده است برای طرح طلایی مرحبا می باشد ,طرح نقره ای مرحبا هم شامل خدمات نظیر از ان را در ترمینال  ۱ و ۳ و در مکان هایی که مقامات هوانوردی و فرودگاه ذکر کرده اند می باشند و طرح برنزه ای آن هم کمی به طرح طلایی و نقره ایی تفاوت دارد و اینگونه می باشد که وقتی شما از پرواز به سالن رسیدید شما باید به کانتر مرحبا بروید(Immigrationالبته اگر از قبل رزرو کرده اید )و سپس خدمه مرحبا سرویس شما را راهنمایی می کنند.

همچنین در طرح برنزه ای مرحبا برای شما  در ترمینال ۱ ، در لژ مرحبا در محوطه A . در ترمینال ۲ مکان استقبال می باشد و همچنین در پرواز های خروجی هم تحویل ویزا و کمک برای انتقال چمدان و کیف در بخش تسمه نقاله فرودگاه و اسکورت و همراهی و رد شدن از security screen با تشریفات ویژه مرحبا.

نکته قابل ذکر در طرح برنزه ای مرحبا برای سرویس حمل چمدان ها ملزم به پرداخت هزینه جداگانه می باشید.

 

تورهای دبی

مطالب مرتبط