جاذبه های دیدنی لاس وگاس در آمریکا

لاس وگاس دارای جاذبه های دیدنی خوبی است که ما قصد داریم در این قسمت از جهانگردی برای شما معرفی کنیم ,لاس و گاس در سال های اخیر توانسته گردشگران زیادی جذب کند و سالانه از سراسر دنیا به این شهر دیدنی سفر کنند.

اولین جاذبه دیدنی و گردشگری در لاس و گاس را قایقرانی در رودخانه کلرادو برای شما معرفی میکنیم ,این تفریح پر هیجان از ساعت ۴ صبح برای علاقه مندان به هیجان و قایق سواری شروع می شود و شما می توانید ۴۰ مایل را قایق سواری تجربه کنید در دریاچه ای پر از پیچ و خم که یک راهنما هم به همراه شما حضور دارد اما کمی هزینه این تفریح گران می باشد که هزینه قایق سواری در لاس وگاس حدود  ۶۰۰ دلار با تور می باشد.

یکی دیگر از دیدنی های لاس وگاس موزه این شهر می باشد, موزه موب لاس وگاس که از موزه های دیگر تفاوت دارد یعنی به اینصورت می باشد که شما در این موزه سالن شبیه به سالن تائتر می روید و در این سالن به مشاهده ی نمایش هایی مانند درگیری میان مجرمین برای شما نمایش می دهد که در سبک خود جالب و کم نظیر می باشد. ویزای تور یتس آمریکا را مورد مطالعه قرار دهید .

اگر شما بعد از دیدن این موزه احساس پلیس بازی و به شما رخ داد می توانید به یکی دیگر از مناطق دیدنی و تفریحی لاس و گاس که متصل شود به این احساس شما و برای تیر اندازی به سالن بروید و در این مکان شما می توانید با انتخاب تفنگ تیر رها کنید که تفنگ های مختلفی هم برای تیر اندازی وجود دارد مانند:مسلسل دستی,مینی‌گان، تپانچه، تفنگ ساچمه‌زنی ..تیر اندازی کنید و احساس پلیس بودن داشته باشید و از این تفریح لذت ببرید.

برای خرید در لاس و گاس شما می توانید به خیابان بروید و در این بازار ها شیک حتی تخفیف بگیرید بازار های لاس و گاس برای خرید مناسب می باشد و اگر شما از خرید خسته شد اید می توانید در نزدیکی بازار قایق سواری کنید تا خستگی شما از بین برود.

کنسرت های مناسب در لاس وگاس و همچنین خیابان دیدنی این شهر از مکان تفریحی و گردشگری لاس وگاس می باشد این خیابان چراغانی های بی نظیر طاق ها را که هیچگاه خاموش نمی شوند را تماشا کنید.

اگر نمی خواهید احساس خستگی کنید برای بعضی از جاذبه های لاس وگاس می توانید با هماهنگی مسئول تور با هلی کوپتر به ادامه جاذبه های دیدنی لاس وگاس بروید یعنی اینگونه که در تورهای هلی کوپتر ثبت نام کنید و مکان هایی مانند سد هوور، گرند کنیون دیدن کنید. قیمت تور مسافرتی آمریکا تقریبا گران است برای اطلاع از  تور آمریکا صفحه مربوطه را مشاهده فرمایید .

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. علی گفت:

    ای کاش میشد من از لاس وگاس دیدن میکردم.