۳ مرکز خرید مهم در لنکاوی

اگر به دنبال خرید های مقرون بصرفه هستید ما به شما این جزیره گرمسیری با سواحلی دیدنی را پیشنهاد می کنیم. سفر به جزیره لنکاوی در کنار امکاناتی برای صرفه حویی مالی به شما امکان خرید در لنکاوی در کنار منظره ای از کوه های بلند و مناظر پر طرفدار فراهم اورده است.

اکثر فروشگاه ها در این جزیره از دادن هزینه گمرکی معاف هستند و مکان مناسبی برای خرید وسایلی مثل سیگار، نوشیدنی ها ، شکلات، کفش های ورزشی و ظروف پخت و پز می باشد، حتما به دنبال خرید سوغاتی نیز هستید این جزیره با صنایع دستی خود مثل پارچه هایی که چاپ های زیبا و جدیدی که روی آنها طراحی شده است انتخاب خوبی می باشد.

در اینجا به معرفی این فروشگاهها می پردازیم با ما همراه باشید:

شرکت ژئو پارک لنکاوی (Langkawi Geopark Enterprise)

این مرکز خرید در کنار باجه بلیط فروشی تله کابین قرار دارد و فضایی مناسب برای خرید وسایل مورد نیاز شما گردشگران عزیز می باشد ، شما در این مکان شاهد محصولاتی مثل پوشاک سنتی، لباس هایی که با مد روز همخوانی دارند و همچنین خرید اسباب بازی هایی جهت تفریح در ساحل زیبا و رویایی یافت می شود.

 

 

مرکز خرید نمایشگاه لنکاوی(Langkawi Fair shopping mall)

شما در این فروشگاه خرید می توانید فست فودها و رستوران ها، صرافی ها، برای استراحت و همچنین تبدیل پول نقد خود به پول رایج مالزی را یافت کنید ، این مرکز خرید نیز از پرداخت هزینه گمرکی معاف می باشد پس از اجناس گران قیمت خبری نیست مطمئن باشید.

 

 

بازار شبانه تمویونگ (Temoyong Night Market)

این بازار معروف و جذاب در نوع خود منحصر بفرد و محبوب گردشگران است که در خیابان ها حراجی های خود را برپا می کند و در روزهای پنج شنبه به فعالیت می پردازد. شما در این بازار علاوه بر خرید های مقرون بصرفه می توانید از برنامه های محلی که درکنار خیابان اجرا می شوند نیز لذت ببرید .

 

 

اگر تصمیم دارید یک سفر تجاری به مالزی داشته باشید هنگام خرید تور مالزی سعی کنید از شهرها و جزیره هایی بهره مند شوید که بتوانید بهترین مراکز خرید را در آن جا بیابید که لنکاوی یکی از پر طرفدار ترین آن ها است.

مطالب مرتبط