ویزای کویت

افرادی که قصد دارند ویزای کویت و یا مهاجرت به کویت داشته باشند و به دنبال مطالبی معتبر درباره ویزای کویت هستند ,این مقاله از سایت گردشگرها را مطالعه کنند.

نحوه دریافت ویزای کویت

کویت به جهت موقعیت خاص اش بین کشورها در حال حاظر افرادی زیادی قصد دارند که به این کشور مهاجرت کنند.اما شما برای مهاجرت به کویت کفیلی کویتی در این کشور پیدا کنید تا آن شخص برای دعوت شما به کشور کویت اقدام کند.فرد مورد نظر در ابتدا باید  به اداره ویزا و گذرنامه در کویت برود و پیگیر ویزای شما باشد.سپس بعد از پیگیرهای شخص مورد نظر شما در کویت و گرفتن مدارک برای شما و ارسال برای شما,باید مدارک را به سفارت کویت در ایران ببرید.

هزینه ویزای کویت چقدر است ؟

یکی از نکته های مهم که برای شما سوال می باشد,هزینه ویزای کویت چقدر می باشد.بدانید که هنگامی که کفیل کویتی برای ویزای شما درخواست می دهد، سفارت کویت هیچ هزینه ای از این شخص طلب نمی کند و در واقع می توان گفت ویزای کویت «هیچ» هزینه ای ندارد.اگر کفیل شما هزینه ای از شما درخواست کند ,به منظور دستمزد برای خودش می باشد.

مدارک لازم برای ویزای کویت

در مرحله اول برای دریافت ویزای کویت تنها مدرکی که لازم می باشد, اسکنی از گذرنامه شمااست.

یعنی شما باید در ابتدا اسکنی از ویزای خود به کفیل خود در کویت ارسال کنید تا برای پیگیری کفالت شما اقدام کند.

ویزای کاری کویت

یک سوال دیگر که کابران زیادی به دنبال فهمیدن آن هستند,ویزای کار کویت می باشد.برای ویزای کار کویت هم باید در ابتدا یک کفیل داشته باشید که برای شما در خواست دهد.

گرفتن اقامت کویت از طریق ازدواج ؟

یکی دیگر از روش هایی که می توانید با آن ویزای کویت بگیرید ازدواج در کویت می باشد.شما می توانید با ازدواج در این کشور اقامت کشور کویت را به دست آورید.

بدانید در حال حاظر گرفتن ویزای کویت کمی دشوار شده است که بعد از ممنوعیت ترامپ و مهاجران کشورهای مسلمانی چون ایران به آمریکا ,باعث شده است که سران کشور کویت نیز برای ورود ایرای ها کمی سخت گیری کنند.

سفارت کویت در تهران

ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه ۰۹:۰۰ تا ۱۲:۳۰

آدرس: تهران، منطقه ۳، خیابان دستجردی

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. سامي گفت:

    سلام من بخوام برم كويت واسه گردشگري هم حتما بياد كفيل كويتي پيدا كنم؟؟