مکان های دیدنی استانبول

اگر قصد مسافرت و تفریح خارج از کشور دارید ,ما برای شما استانبول پیشنهاد می کنیم.بلیط سفر به استانبول را میتوانید از سایت تراول با ما تهیه کنید و یک انتخاب خوب و مسافرتی جذاب تجربه کنید.

اگر شما استانبول را برای مسافرت خود انتخاب کرده اید ,باید گفت که شهری زیبا را انتخاب کرده اید.استانبول شهر پر جاذبه و دیدنی است.

در ابتدا بعد از تصمیم گیری و انتخاب مقصد به استانبول باید بلیط هواپیما استانبول را تهیه کنید.استانبول دارای مکان های دیدنی بسیار زیبا می باشد که یکی از آنها مسجد سلطان احمد است که با معماری زیبا و شش مناره‌ی آبی رنگش به مسجد آبی در کشور ترکیه و شهر استانبول معروف شده است.

بلیط استانبول

شما بعد از تماشای این مسجد در استانبول می توانید به موزه زیبا و دیدنی ایا صوفیه بروید ,این موزه ی دنیایی از فرهنگ و هنر اسلامی ترکیه را معرفی میکند.

موزه ایاصوفیه استانبول ,یکی از مکان های بسیار قدیمی ترکیه می باشد که حدود ۱۰۰۰ سال کلیسای امپراتوری روم شرقی بوده که یکی از پر بازدید ترین مکان های ترکیه برای توریست ها و تورهای استانبول قرار گرفته است.

همیشه سعی داشته یاشید در زمان انتخاب تور به مناسب بودن هتل, دقت داشته باشید.هتل های استانبول اغلب مناسب و با کیفیت می باشند.

یکی دیگر از مکان های دیدنی و تفریحی استانبول قصر دلما بهچه می باشد.این مکان در سال های گذشته محلی برای تصویب قرارداد‌های خارجی آتاتورک بوده است ,اما در حال حاظر این قصر مکانی برای تماشای توریست و گردشگران می باشد,این قصر که به خاطر ترئینات سبک روکوکو، شمعدان‌های چک و باکارا، راه‌پله‌ی کریستال و چلچراغ چهار‌هزار کیلوگرمیِ معروف می باشد.

هتل چهار ستاره کسیم گونن استانبول یکی از هتل های خوب و لوکس است که در میدان تقسیم استانبول قرار دارد.یکی دیگر از امتیاز های خوب هتل کسیم گونن استانبول این می باشد که در بهترین جای استانبول و به قول توریست ها در قلب استانبول واقع شده است,زیرا به محض خروج از هتل ؛ گالری های هنر ، سالن اپرا ، تئاترهای متعدد ، کافه و بارها را در اطراف خود مشاهده می کنید. رزرو هتل استانبول

مطالب مرتبط