مراکز خرید ازمیر

ازمیر یکی از شهرهای توریستی ترکیه است که خرید در آن بسیار رواج دارد. در واقع اکثر کالاهای ترکیه ای، که روانه ی کشورهای همسایه می شود از طریق این مرکز به فروش می رسند.

اوت لیت نوادا ازمیر

اوت لیت نوادا ازمیر یکی از مرکز خرید های ازمیر است که در آن می توانید خدمات رفاهی و تفریحی را به میزان کافی در اختیار داشته باشید. فروشگاه های لوکس در کنار رستوران های بزرگ، بر تجلل این مرکز افزوده است. این فروشگاه در ۱۵ کیلومتری فرودگاه عدنان مندرس و ۶ کیلومتری ازمیر قرار دارد و ۳۵ هزار متر مربع زیربنا دارد . حدود ۴۰۰ مرکز فروش در این منطقه در حال کارکردن هستند . یک پارکینگ بزرگ نیز از امتیازهای این مرکز خرید اسن.

مرکز خرید فروم برنوا ازمیر

این مرکز خرید، در کنار دانشگاه ازمیر واقع شده است و می توانید از طریق بزرگراه به آن دسترسی پیدا کنید. معماری های بکار رفته در این مرکز از نوع مدیترانه ای است. به طور کلی این مجتمع دارای دو بلوار، ۲ پلاژ و ۴ خیابان بزرگ است. قدم زدن یکی از تفریحاتی است که بین فروشگاه ها صورت می گیرد. سایه بان های چوبی ، حوضچه های کوچک ، پل های چوبی ، درختان نخل ، چشمه ها و باغ بام های زیبا  از جمله امتیاز های این مرکز خرید است. رستوران های این مرکز خرید را از دست ندهید. برای خرید انواع اجناس می توانید به این مرکز خرید سر بزنید.

مرکز خرید آگورا ازمیر

مرکز خرید آگورا از سال ۲۰۰۳ به بعد مورد حمایت و تایید خریداران و توریست ها بوده است. در واقع مرکز خرید آگورا می کوشد تا رضایت مشتریان را به طور کامل جلب کند. در تمام روز تمام اقشار در هر سنی می توانند به این مرکز خرید سر بزنند و از سینما، مرکز خرید و تفریحات آن بهره مند شوند.

مرکز خرید آگورا با مساحت ۸۹۰۰۰ مترمربع و زیربنای ۲۹۴۰۰ مترمربع ، دارای ۱۷۸  فروشگاه بین المللی ست . تنها ۲۱۰۰۰ وسیله نقلیه می توانند در پارکینگ آن جا شوند.

برای صرف غذا در فضای باز باید از ساعت ۲۲ به بعد وارد این مرکز خرید شوید.

مرکز خرید کارفور ازمیر

مرکز خرید کارفور ازمیر یکی از حلقه های فروشگاه های زنجیره ای کارفور مشهور است که در ازمیر واقع شده است. کارفو از نظر بسیاری از توریست ها یک زنجیره ی بزرگ با قدرت تمام است که تمام ۵۰۰ هزار کارمند آن در سراسر دنیا به دنبال کسب رضایت مشتریان هستند. مرکز خرید کارفور ازمیر در ازمیر مکانی امن و راحت و البته لوکس برای خرید اجناسی است که کمترین نمونه در طرح و رنگ دارند.

مطالب مرتبط