هتل قلعه های دریایی جالب ترین هتل در انگلستان

برای حمایت بریتانیا از نیروی دریایی ناپلئون سوم در قرن ۱۸ میلادی قلعه های دریایی ساخته شدند که پس از گذشت مدتی به مکانی متروکه تبدیل شده و کاربردی نداشتند تا اینکه با صرف هزینه بیش از ۴ میلیون دلار اکنون این قلعه های دریایی به لوکس ترین هتل های انگلستان با چشم اندازی بی نظیر از منظره بزرگ ترین جزیره انگلستان تبدیل شدند .

این قلعه های دریایی که مشاهده می کنید هرکدام به عنوان محیطی خاص طراحی شده و کابردی متفاوت دارند . قلعه Horse Sands به عنوان موزه ، قلعه Spitbank به هتلی با ۸ سوئیت لوکس فوق العاده و قلعه No Man’s Land قرار است به هتل بزرگ تری تبدیل شود تا پذیرایی مهمانانی که می خواهند تجربه جدیدی از اقامت در هتل را داشته باشند باشد .

یکی از جالب ترین قسمت های مربوط به این قلعه های دریایی آن است که برای تزئین داخلی ان ها از سلاح های دفاعی قلعه استفاده شده که حالت تاریخی این قلعه ها را همچنان حفظ کرده است . برای رسیدن به این قلعه ها، مسوولین هتل، مسافران را با قایق به آنجا می برند .

از بین این قلعه های دریایی همانطور که گفته شد قلعه Spitbank به هتلی با ۸ سوئیت لوکس فوق العاده تبدیل شده و با توجه به اینکه مراحل ساخت آن به پایان رسیده است پذیرایی گردشگران انگلستان می باشد و از امکانات هتل قلعه Spitbank می توان به اتاق بازی، اسپا، استخر آب گرم روباز ، چاله های آتش و … اشاره کرد .

 

مطالب مرتبط